PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=580746}
6,3 35 735
ocen
6,3 10 1 35735
4,1 11
ocen krytyków
Chemia
powrót do forum filmu Chemia

Reżyser - Bartek, Zdjecia - brat Jeremy, historia zaczerpnięta z życia zmarłej żony - Magdy. Nie ma co, słaby koleś znalazł sposób aby się w końcu wybić. Ale nie każdy zapomina o tym dokumencie w którym kreował się na kochającego męża. Nie wszyscy uwierzyli w tę ich WIELKĄ miłość, zwłaszcza ze strony Bartka. Nieliczni pamiętają wywiady w których można się dowiedzieć, że tą ich sielankę przerywały interwencje policji, gdy w ich domu dochodziło do awantur. Podziwiałam Magdę za wolę walki i chęć życia, za jej siłę i miłość bezwarunkową do syna, ale jego nie zdzierżę.

Brzydgoszcz

Ja ich nie znam, nie wiem nic o ich życiu, ale możliwe, że nie wiesz, jak to jest, kiedy ktoś bliski umiera, jakie w człowieku kłębią się emocje, uczucia są ogromne i często skrajne. Rak to okropna choroba, a i metody jego leczenia są bardzo kontrowersyjne, nie znasz przyczyn ich kłótni, więc może zamiast wydawać wyroki, lepiej zamilknąć?

tolerancja91

Nie żyjemy w Korei Północnej bym swoje przemyślenia trzymała tylko dla siebie. W naszym kraju jest wolność słowa i ja z niej korzystam, tyle.

ocenił(a) film na 8
Brzydgoszcz

To nie tylko osoba chora "choruje" i czasami trudno zapanować nad emocjami kiedy dopada Cię bezradność.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones