PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=580746}
6,3 35 730
ocen
6,3 10 1 35730
4,1 11
ocen krytyków
Chemia
powrót do forum filmu Chemia

Już dziś premiera i - jak już gdzieś pisałam - nie mogę się jej doczekać, bo strasznie jestem ciekawa tego filmu! Koleżanki z pracy były na pokazie przedpremierowym i wróciły po prostu zaczarowane. Namówiłam znajomych i wieczorem idziemy na seans.

Wybieracie się? :)

ocenił(a) film na 6
bluepearl33

Idę na ten film w weekend, zwiastun bardzo mi się podoba, ale tak do końca nie wiem czego się spodziewać. Mam nadzieję, że zaskoczy mnie pozytywnie i że będzie to ciekawie opowiedziana historia :)

ocenił(a) film na 4
bluepearl33

Planujemy obejrzeć, ale nie wiem czy dziś. Jeśli nie, to pewnie uda się w weekend. Napisz wrażenia po obejrzeniu, też jestem ciekawy patrząc na zwiastun.

ocenił(a) film na 9
bluepearl33

Właśnie niedawno wróciłam z kina. Film moim zdaniem rewelacyjny i taką ocenę na świeżo mu wystawiłam. Piękny obraz o miłości, bardzo poruszający i emocjonalny. Podobał mi się i szczerze Wam polecam, jeśli ktoś nie wie jeszcze czy iść.

Pucelle_fille

Nie żałuję ani jednej minuty spędzonej w kinie! Jak napisałam w opinii - to jest jeden z tak zapadających w serce filmów, że... po ich obejrzeniu długo nic nie będzie takie samo. Piękny i wart zobaczenia. Znajomym też się bardzo spodobał. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones