PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640539}
7,1 1 830
ocen
7,1 10 1 1830
Chennai Express
powrót do forum filmu Chennai Express

Średniaczek

ocenił(a) film na 4

Spodziewałam się, że będzie to dużo lepszy film, a niestety był zupełnie średni. To taki film na jeden raz. Dla mnie im lepszy jest film tym więcej ma momentów które cofam bo muszę daną scenę jeszcze raz zobaczyć, w Chennai Express taka scena była tylko jedna... No nie zachwycił mnie. Do tego Shah Rukh zagrał tak sobie, a wręcz dosyć słabo. Mam wrażenie że im jest starszy tym sztuczniej gra. Nie wiem czy ktoś tak samo uważa? Gdy był młody jego gra była dużo lepsza, taka spontaniczna, naturalna, teraz jakieś takie sztuczne ma te miny, i jego zachowanie też jest takie nienaturalne. Jakbym nie wiedziała,że to wielka gwiazda to po tym filmie pomyślałabym,że to taki sobie przypadkowy, mało znany aktorzyna. Film spokojnie można obejrzeć, bo nie nudzi przynajmniej, ale jak na film z Shah Rukhiem to rewelacja nie jest.
Dodam jeszcze tylko,że Depika zagrała o niebo lepiej od SR.

ocenił(a) film na 8
aam38

Czy ktoś ma napisy do filmu w wersji Blu-Ray? byłabym bardzo wdzięczna za pomoc. Nigdzie nie mogę znaleźć pasujących...

ocenił(a) film na 4
aam38

Niestety...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones