PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640539}
7,1 1 830
ocen
7,1 10 1 1830
Chennai Express
powrót do forum filmu Chennai Express

Genialny film, czułam się tak jakbym po raz pierwszy zobaczyła Shahrukh Khana i się w nim
zakochała <3 Polecam. Oglądałam niestety w hindi, ale za niedługo na pewno będą napisy
polskie czekam *.*

ROOKSI_OO

Napisy polskie będą ale do wersji dvdrip. A to się nie ma co martwić, bo jak się pokaże dvdrip to zrobię je w ciągu jednego, dwóch góra trzech dni. Jak tylko wyjdzie dvdrip sprintem zabieram się za robotę :)

Soneri

To czekamy i życzymy powodzenia w tłumaczeniu. :)
Tylko, jakbym mogła prosić, jak będzie już dostępna wersja dvdrip to mogłabyś dać znać? Byśmy na fanpage'u odliczali minuty do pojawienia się napisów. :) O ile to nie problem. :)

Pozdrawiam i jeszcze raz powodzenia przy tłumaczeniu. :)

julCia69

Jak nie wciągnie mnie tłumaczenie i nie zapomnę to dam znać, że już praca wre :)

Soneri

a nie wiecie kiedy bedzie ten film ??
nie moge sie go doczekac

Angela_Krk

Gdzieś około miesiąc jeszcze trzeba poczekać, półtora miesiąca, coś w ten deseń.

Soneri

ok super :D
pisz odrazu jak bedzie
pozdrawiam :D

Tila2110

mama jeszcze pytanko wiecie gdzie moge oglądnąć film Darr??

ocenił(a) film na 10
Tila2110

ja sciągnelam Darr jako torrenta i obejrzalam ostatnio ;)

a co do Chennai Express, to obejrzalam dzisiaj z angielskimi napisami (czesc byla ucięta, normalka, ale już tyle filmow bollywood obejrzalam, ze niektore slowa hindi wpadaja mi do uszu i rozumiem sens mniej wiecej ;p)
ŚWIETNY FILM!!!! wracalam do roznych momentow, zeby jeszcze raz obejrzec i moglabym jeszcze wracac wiele razy ;)
Shahrukh Khan mimo, ze ma juz tyle doswiadczenia to ciagle mnie czyms zaskakuje w kazdym filmie. Ciagle czegos nowego sie doawiaduję z tych filmow. Niesamowita rzecz. :D

ocenił(a) film na 10
Soneri

Soneri, nie jestem mistrzem hindi czy coś, czasem coś zrozumiem, ale jakbyś miała potrzebe pomocy przy tlumaczeniu, wal do mnie, może razem rozgryziemy jakies slowo, czy cos ;)

bella2707

Będę tłumaczyć do dvdripa, więc prawdopodobnie będą wszystkie napisy, a jeśli nie będą to już nie raz tłumaczyłam ze słuchu ;) Nie ma się co martwić ,napisy będą pełne. ;)

Soneri

Jak już przetłumaczysz mogłabyś wrzucić na zalukaj ???

ocenił(a) film na 9
Soneri

Ewentualnie na kinomaniaka.tv :) Życze powodzenia w tłumaczeniu i oby praca była szybka i przyjemna :) Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
Soneri

ewentualne na alekino. tv :D
A tak w ogóle to jesteś niesamowita i jestem c bardzo wdzięczna za twoją pracę :)

ocenił(a) film na 9
Soneri

Zaczełaś może już tłumaczyć ???

Ana94

Nie, ponieważ nie ma jeszcze dvdripa, ale jak się pokaże dvdrip, to napiszę tutaj, więc można się będzie spodziewać napisów jakieś dwa dni później :)

Soneri

Dvdrip gdzieś pewnie w październiku będzie, może później, ale oby nie :)

Soneri

Zauważyłam, że "Yeh Jawaani Hai Deewani" się pojawiło. :-)

julCia69

Owszem, tłumaczyłabym, jak praktycznie wszystkie nowości bolly hehe, ale ktoś zdążył przede mną sobie zaklepać ten film.

Soneri

Zdarza się. Niemniej czekamy na napisy. :)

julCia69

Możliwe że będą już dzisiaj :)

Soneri

Wow! Dziękuję za informacje. :-)

ocenił(a) film na 6
Soneri

Soneri, również z niecierpliwością czekam na Twoje napisy ;) Jestem świeżo po seansie "Yeh Jawaani Hai Deewani". Film jest po prostu wspaniały! Tym bardziej jestem ciekawa kolejnego występu Deepiki i oczywiście SRK :)

ocenił(a) film na 10
marigold150290

widziałam juz :) jest na necie ale w hindi niestety :/

ocenił(a) film na 6
Shanti_16

Ja jednak czekam na komfort obejrzenia tego filmu z polskimi napisami ;) Zdarza się, że oglądam z angielskimi, ale co do tego filmu - wolę go 'odebrać' w języku ojczystym :)

ocenił(a) film na 10
marigold150290

czekam tylko na to jak Soneri da napisy w pl :D

ocenił(a) film na 10
Soneri

Soneri sa juz napisy w dvdrip ??

Shanti_16

Nie ma wersji dvdrip, nie ma napisów. A wychodzi chyba na to że na wersję dvdrip trzeba chyba gdzieś do listopada poczekać, może dłużej, choć mam nadzieję, ze nie.

ocenił(a) film na 10
Soneri

Mam nadzieję, że napisy pojawią się szybko, bo już nie mogę się doczekać obejrzenia Deepiki i Shahrukh'a :>

ocenił(a) film na 10
Suhanaa

masakra, że tak długo trzeba czekać na dvdrip ... dłuuży się... ;xx

ocenił(a) film na 10
Kessa11

Tu macie rip TV dobrej jakości z pełnymi ang subami: http: // uptobox.com/ 0xhzt6wso68n
A tu osobny plik, lecz przepisany do 46 minuty:
http:// www.opensubtitles .org/ pl/subtitles/5204055/chennai-express-en
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
joker_mroczny_rycerz

Usuńcie specję.

ocenił(a) film na 10
Soneri

znalazłam napisy !!!!! :D soneri mozesz teraz tłumaczyc ??



ocenił(a) film na 10
ROOKSI_OO

LUDZIE KIEDY BEDA TE NAPISY JA JUZ WYSIEDZIEC NIE MOGE ???????

ocenił(a) film na 10
Shanti_16

dołączam się do pytania :)

ocenił(a) film na 10
Vidiya_Sharma

Pewnie jak wyjdzie wersja DVD-rip z angielskimi napisami.

joker_mroczny_rycerz

Jak wyjdzie piękna wersja dvdrip, a to pewnie już bardzo niedługo.

ocenił(a) film na 10
Soneri

Oj nie długo... Wiele źródeł podaje że premiera DVD i Blu-ray odbędzie się 31 października, lecz w necie może będzie wcześniej,

ocenił(a) film na 10
joker_mroczny_rycerz

ale ja znalazłam juz film z angielskimi napisami

ocenił(a) film na 10
Shanti_16

Tak znalazłaś wersje zgraną z TV z angielskimi napisami wgranymi w obraz, Soneri chce DVD-ripa z osobnymi napisami w pliku .txt.
A od wczoraj jest w UK dostępny do pobrania w jakości full HD za drobną opłatą 19,99 $ :P

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 10
Soneri

jest juz??

ocenił(a) film na 10
Shanti_16

Właśnie pojawił się DVD-rip z osobnymi ang. napisami.

joker_mroczny_rycerz

I właśnie się zabieram :)

ocenił(a) film na 10
Soneri

super :) czekamy nie cierpliwie :D

Shanti_16

Get on the train, baby! :)

ocenił(a) film na 8
Soneri

linknij gdzie będzie można to obejrzeć.

ocenił(a) film na 10
Soneri

;)

ocenił(a) film na 10
Soneri

jak ci idzie??

Shanti_16

Napisy są już od soboty :)

ocenił(a) film na 9
Soneri

Czy można podać jakieś namiary na napisy bo coś nie mogę ich znaleźć? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones