PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536641}

Chińczyk

Der Chinese
6,0 702
oceny
6,0 10 1 702
Chińczyk
powrót do forum filmu Chińczyk

fabuła i nastrój jak w utworach mojego uwielbianego pisarza STIEGA LARSSONA

ocenił(a) film na 6
shirley1948

możesz polecić podobne filmy?

ocenił(a) film na 8
pklo01

Witam i serdecznie pozdrawiam.
Polecam wszystkie 3 części Milenium,co prawda Łukasz mówi,że woli wersje książkowe z czym częściowo się zgadzam. Szkoda, że nie skontatowaliśmy się wcześniej gdyz z Wyborczą w ostatnie dwie soboty były płyty z Dziewczyna, która igrała z ogniem. Ale jeżeli lubisz czytać to na alegro kupisz za grosze wszystkie 3 części .

ocenił(a) film na 6
shirley1948

oglądałem wszystkie 3 części może coś mniej znanego

ocenił(a) film na 8
pklo01

Jeżeli tak to polecam duński Headhunter zrobiony przez Hammercha / nasi niefortunni tłumacze nazwali ten film Doradztwo Personalne/;- wow!!

shirley1948

Akurat dosyć trafnie przetłumaczyli w tym przypadku. Taki sam tytuł norweskiego filmu wg noweli Jo Nesbo z 2011 roku przetłumaczyli już jako Łowcy głów co od razu sugeruje,że chodzi o jakiegoś zawodowego zabójcę,podczas gdy w obu filmach bohaterem jest własnie doradca personalny.

shirley1948

Mankell w stylu Larssona? Ciekawe... Czytałem Chińczyka i nic tam ze stylu Larssona nie było. Filmu jeszcze nie widziałem,ale mam wrażenie,że Ci sie autorzy pomylili...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones