PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121788}
6,5 86
ocen
6,5 10 1 86
Chik loh go yeung
powrót do forum filmu Chik loh go yeung

Ciekawa produkcja z Hong Kongu wyróżniająca się spośród reszty filmów, których wychodziła masa w tamtych latach. Niby fabuła wcale nie była jakaś szczególna, ale za to obsada była wyborna. Na razie najlepsza rola Chingmy Yau jaką widziałem. Bardzo seksowna i zmysłowa kobieta, prawdą było w filmie, że "najlepszą bronią jest ona sama", wielu się natknęło, że tak powiem. Ale oprócz niej też było kilka innych ciekawych pań, Carrie Ng, oraz Madoka Sugawara (nie wiem czemu nie ma jej w obsadzie). Simon Yam też dobrze wypadł, pasuje do Chingmy Yau, tutaj pierwszy raz ze sobą zagrali, fajna filmowa para. Film jednak jest bardziej brutalny niż większość filmów z HK, szczególnie na początku. W drugiej połowie jest ciekawiej, kiedy Tinam i Kitty się w sobie zakochują, a końcówka jeszcze bardziej mi się podobała, te ich kostiumy, ale niestety za krótko to trwało. Jednak podnoszę ocenę, bo było w tym filmie sporo rzeczy, które mi się podobały, oczywiście nie wszystkie, niektóre były nawet "niesmaczne ;

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones