PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262204}

Chmura

Die Wolke
6,8 4 003
oceny
6,8 10 1 4003
Chmura
powrót do forum filmu Chmura

udało mi się znaleźć ten film, ale niestety nie mam do niego napisów. czy ktoś mi może pomóc?

ocenił(a) film na 3
gromcia167

Napisów nie ma żadnych, nawet chińskich! Jak ktoś na jakieś trafi, niech da znaka. Pzdr.

FILioza

napisy jak najbardziej już są, od dłuższego czasu zresztą. na c.homiku możesz znaleźć film z wgranymi napisami.

ocenił(a) film na 3
gromcia167

Czyli są nie napisy, a film z wklejonymi napisami - to różnica. A ja chcę tylko plik .txt. Znalazłem film w Blu-Rayu i chcę obejrzeć go w dobrej jakości, a nie jakąś kaszanę z c.homika. W każdym razie dziękuję za informację, ale raczej mi się nie przyda...

FILioza

normalne napisy w pliku txt też są, ponieważ ja je posiadam

ocenił(a) film na 3
gromcia167

Ale co? Sama je zrobiłaś? Bo ja przejrzałem największe serwisy z napisami i nie znalazłem żadnych. Jeśli wiesz gdzie są, to daj no linka. A jak nie, to może wrzucisz te napisy co masz do sieci i dasz namiary? PS Znasz jeszcze jakieś filmy o tematyce nuklearnej?

ocenił(a) film na 3
gromcia167

No co tak zamilkłaś? Mam wrażenie, że kłamiesz z tymi napisami...

FILioza

hah, nie jestem 24/7 na filmwebie, sprawdzam go od czasu do czasu, a Twoja nędzna prowokacja jest dziwna. napisy znalazłam bodajże dzięki programowi napi projekt.

ocenił(a) film na 3
gromcia167

Prowokacja? Co masz na myśli? Ja Cię do niczego nie prowokuję - prosiłem tylko o udostępnienie napisów, ale odniosłem wrażenie, że coś kręcisz - stąd moja uwaga o nieprawdziwości Twoich słów - jeśli się mylę, to Cię przeproszę. Napiprojekt ściąga napisy z serwisów z napisami (sam ich przecież nie tworzy), a tak jak pisałem przejrzałem wszystkie znane mi serwisy i na napisy nie natrafiłem. Udowodnij mi, że się mylę i daj jakieś namiary na te napisy. Jak nie chce Ci się wrzucać ich na stronę, to może byś mi je wysłała, gdybym Ci podał adres mejlowy? Jak to widzisz?

FILioza

przeczytaj to co piszesz. udowodnij... - ja to odbieram jako prowokację. jeżeli jescze mam zachowane te napisy na dysku to Ci podeślę na priv

ocenił(a) film na 3
gromcia167

Dobrze, zgadzam się - prowokuję Cię do upublicznienia napisów:) A tak na serio - zobacz proszę czy masz te napisy, jeśli tak, to daj znaka. Podałbym Ci wtedy mój adres emailowy i poprosił Cię o ich wysłanie. I nie denerwuj się już na mnie:)

FILioza

znalazłam. podaj mi swój adres mailowy.

ocenił(a) film na 3
gromcia167

filpryko@poczta.onet.pl - Dziękuję.

FILioza

załatwione.

ocenił(a) film na 3
gromcia167

Wielkie dzięki!

ocenił(a) film na 3
gromcia167

Napisy poprawiłem i wrzuciłem do sieci. Niestety film okazał się baaardzo słabiutki. Jak nie widziałaś to polecam w tej tematyce "Threads". Pzdr.

FILioza

mnie osobiście ten film poruszył, ale to już kwestia gustów.

ocenił(a) film na 5
FILioza

I gdzie owe napisy można znaleźć? Bo mnie się nie powiodło...

ocenił(a) film na 3
Lorelei_3

Szukaj po tytule "Die Wolke" na napisy_info.

ocenił(a) film na 5
FILioza

Fakt. Dzięki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones