PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=372601}

Choć goni nas czas

The Bucket List
7,6 255 533
oceny
7,6 10 1 255533
6,3 23
oceny krytyków
Choć goni nas czas
powrót do forum filmu Choć goni nas czas
drantzell

Wiem co czujesz, bo miałem tak samo kiedy się już niestety skończył, ale zawsze jednak trochę boję się o to, czy film nie będzie za bardzo przeciągany. W tym wypadku mogli by go pewnie wydłużyć ciągle trzymając ten sam świetny poziom, ale z dwojga złego według mnie lepiej w te stronę :). Zresztą to, że ten film był w miarę szybki i nie za długi bardziej pasuję do tego ile czasu im zostało oraz w jakim tempie spełniali postanowienia z listy.
Pomimo tego, że wiemy jak kończą główni bohaterowie (teoretycznie źle), polecam go na poprawę humoru. ;)

Furashu

Nie kończą źle. Po prostu umierają :D Każdy kiedyś umrze

mejbirdus

Dlatego tylko teoretycznie źle, bo przeważnie śmierć odbiera się jako coś złego. ;)

Furashu

To tak samo jakby robienie kupy odbierać jako coś dobrego.

mejbirdus

Możliwe, ale wydaję mi się, że właśnie tak większość ludzi odbiera śmierć, jako coś złego. I żeby było jasne, ja nie uważam, że ich śmierć to było dla nich coś złego, naturalna kolej rzeczy. ^^

Furashu

To zależy też od okoliczności takowej śmierci.

mejbirdus

No wiadomo, śmierć kogoś jest też zawsze czymś okropnym dla bliskich (tak jak w filmie), ale mówimy tutaj tylko o 2 przypadkach z tego filmu, a oni jak sam napisałeś "Nie kończą źle. Po prostu umierają".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones