PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=823537}

Chodzenie, jazda, rodeo

Walk. Ride. Rodeo.
6,6 2 293
oceny
6,6 10 1 2293
Chodzenie, jazda, rodeo
powrót do forum filmu Chodzenie, jazda, rodeo

Wart obejrzenia!

ocenił(a) film na 10

Film znalazłam przez przypadek, zwiastun mnie zainteresował więc postanowiłam obejrzeć. Czy żałuję? Zdecydowanie NIE! Znajdą się zapewne tacy którzy stwierdzą, że film jest ckliwy i zbyt przerysowany. Ile ludzi tyle gustów i opinii.
Film oparty jest na faktach, po jego obejrzeniu poszperałam w internecie i znalazłam dużo informacji na temat prawdziwej Amberley Snyder oraz jej historii. Film nie jest wymysłem twórców, pokazuje on historię która wydarzyła się naprawdę i jest warta tego aby obejrzały ją tłumy ludzi. Pokazuje walkę o siebie i z samym sobą. Walkę z przeszkodami jakie świat stawia przed osobami niepełnosprawnymi ale co moim zdaniem najważniejsze walkę z przeszkodami jakie sami sobie stawiamy. Film dla szerokiego grona odbiorców, od dzieci z podstawówki po ludzi starszych, każdy coś z niego wyniesie dla siebie.

ocenił(a) film na 5
Akasza19

jak dla mnie ten film jest zbyt cukierkowy, za mało zobrazowano faktycznych zmagań, a za dużo sukcesów, wygląda tak, jakby główna bohaterka była w stanie niemal od razu zrobić wszystko, co chce. nierealistyczny, ale przyjemny do obejrzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones