PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596988}

Choleryk z Brooklynu

The Angriest Man in Brooklyn
6,2 12 276
ocen
6,2 10 1 12276
Choleryk z Brooklynu
powrót do forum filmu Choleryk z Brooklynu

Czy ten film jest już dostępny z lektorem? Albo kiedy będzie? Prosze o odp

ocenił(a) film na 6
WiolaP_fw

Z napisami a i owszem już jest, o czym świadczy zrzut w temacie nagrobek. Lektora spodziewaj się w kinie i na DVD- to chyba logiczne.
Miłego oglądania

ocenił(a) film na 3
WiolaP_fw

biedni analfabeci,postuluje o lektora dla każdego

sebo2255

Nie oceniaj, też często szukam dla rodziców filmów z lektorem, bo jest im wygodniej, nie trzeba się skupiać na napisach itp.
Z resztą, nie wszyscy lubią napisy, należy to uszanować, a nie od razu wyzywać :)

Miłego dnia!

ocenił(a) film na 3
BurlesqueTart

nie wszyscy lubią czytać ,odpowiedz sobie sam jak to o nich świadczy i jeszcze jedno lektor zagłusza aktorów ,więc marnuje w dużej części ich wysiłek,grę,talent,taki argument ale pewnie nie trafi

sebo2255

nie trafi... ? nie skończyłeś zdania? bo nie wiem gdzie ma trafiać bądź nie trafiać i co :)

Rozumiem doskonale ze lektor zagłusza aktorów, ale jest to bardziej wygodne, jak już zresztą napisałam - dla osoby która jest już starsza, i nie jest przyjemnością skupiać się na napisach a nie na filmie. Czasami filmy są tak denne, gra i talent aktorów tak nikła że naprawdę nie widać różnicy czy oni coś mówią czy lektor w jakimkolwiek języku.
Dlatego jak już wspominałam, każdy ogląda jak lubi/jak chce i wg mnie należy to uszanować :)

ocenił(a) film na 3
BurlesqueTart

kiedyś ktoś Wioli ,która nie jest starszą osobą zrobił krzywdę nauczył ja czytać,Wiola mści się teraz na święcie i woli lektora ,to bardzo proste ,nie ma sensu szanować idiotów,a dennych filmów lepiej nie oglądać,pozdrawiam rodziców i nie polecam filmu The Angriest Man in Brooklyn

sebo2255

Ahh ale właśnie o to mi chodzi, ze możliwe że to nie dla niej miał być ten film :) co do filmu, mi się podobał, akurat wpasował się do nastroju w którym byłam. Nie jest to rewelacja, ale do najgorszych nie należy.

WiolaP_fw

na torrentach (tnt)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones