PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596988}

Choleryk z Brooklynu

The Angriest Man in Brooklyn
6,2 12 275
ocen
6,2 10 1 12275
Choleryk z Brooklynu
powrót do forum filmu Choleryk z Brooklynu

jeden z najciekawszych a z pewnością zapadający w pamięci film jaki ostatnio widziałem. Ostatnio
chyba podobnie poruszył mnie 'Mój rower'. A co do oceny to z gustami nie powinno się dyskutować
ale jak dla mnie z całą pewnością zbyt niska, nie jest to może arcydzieło, ale dobrze i ciekawie
opowiedziana historia, czego brakuje przynajmniej w 90% filmów.

ocenił(a) film na 9
pittero

ps. specjalnie aby zabrać głos ad tego filmu założyłem konto więc musiał to być interesujący film :)

ocenił(a) film na 8
pittero

No i taki był :)

pittero

Na dodatek jakiś proroczy film.

SPOJLER !

Jak gra w karty z synem, mówi, będzie pisać na nagrobku: umarł w 2014 roku. Jako bohater i jako aktor w tym roku odszedł.

ocenił(a) film na 5
perun_6

Sorry wiem ze to ostatni film Williamsa,ale takiej nudy dawno nie widzialem.Obejrzalem do konca ze wzgledu na Mile Kunis,ale i tak uwarzam ze film przewidywalny i nudny jak diabli.

drsmierc

Ja odwrotnie. Obejrzałem ze względu na Williamsa. Kunis mnie drażni na ekranie.

pittero

miał problemy z alkoholem i depresją, te sceny w szpitalu czy na moście po prostu zapadną w pamięć i jeszcze jak mówił że na jego nagrobku będzie napis 2014... niestety każdy człowiek boryka się z problemami.

ocenił(a) film na 5
sewerynsenior

Gdyby zyl ten film przeszedl by bez wiekszego echa.

ocenił(a) film na 7
pittero

Bardzo ciekawe pytanie stawia film (choć nie nowe), co zrobilibyśmy wiedząc, że niedługo umrzemy?
Czy nie powinnyśmy właśnie tak żyć, jakby były to nasze ostatnie chwile?
Większość ludzi prowadzi życie tak jakby miało nieograniczony czas. Przed sobą co najmniej wieczność ))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones