PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775998}
5,5 1 098
ocen
5,5 10 1 1098
Churchill
powrót do forum filmu Churchill

Tak się złożyło że w tym samym czasie dostajemy dwóch Churchilów tylko chyba obydwa filmy opowiadają o innych okresach życiowych tego starego brytola. Zastanawia mnie czy jest ktoś kto widział obydwa ?? Który z nich jest lepszy ??
Ciekawe jest też że w zeszłym roku powstały np. dwa filmy O Zamachu na Heydricha. Jeden to SSSS a drugi Operacja Antrhopoid - mimo iż opowiadają o tym samym prezentują kompletnie odmienne podejście do tematu i są równie dobre - chociaż inne. A jak jest z tymi filmami ??

ocenił(a) film na 4
mordarg

oglądałem ten film w październiku i kompletnie nie zapadł mi w pamięci

mordarg

tytuł tego drugiego filmu o Zabójstwie Heydricha to ofc nie SSSS tylko HHhH - mała pomyłka z mojej strony ;)

ocenił(a) film na 1
mordarg

obydwa do du...y ! przede wszystkim zakłamanie i hipokryzja . bzdury. Z daleka od tego gó**na

jagode

lol dlaczego ??

ocenił(a) film na 5
mordarg

Obydwa to przede wszystkim propagandowe panegiryki, choć Dni Mroku są znacznie lepsze niż Churchill. Ogólnie to jednak zakłamany obraz tak jak napisała jagode.

Ketrid2_

`mordarg`, nie "Dni mroku", tylko "Czas mroku". To chyba dobrze, że możemy obejrzeć dwa różne spojrzenia na jedną postać - im więcej punktów widzenia, tym bardziej obiektywne zdanie możemy sobie wyrobić.

jagode

Zakłamanie, bzdury i już - żadnych faktów, żadnych merytorycznych odniesień. Komentarz godny dzbanka na pomyje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones