PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32381}

Ciśnienie

Below
6,1 9 931
ocen
6,1 10 1 9931
Ciśnienie
powrót do forum filmu Ciśnienie

Na plus na pewno to,ze trzyma widza w napięciu i ciekawości,a o to chodzi w tym gatunku.Dobrze ukazany klaustrofobiczny klimat na łodzi podwodnej.Niestety na minus większość tych "duchopodbno-nadprzyrodzonych scen",oraz kilka momentów,kiedy film z deczka przynudza.

kleju30

A mnie tam filmik się podoba (jestem w trakcie seansu ;) Ja lubię filmy z klimatem okrętów podwodnych z czasów II wojny św. Poza tym jak ktoś napisał w tematach poniżej to całkiem nieźle została przedstawiona grupka ludzi zamknięta na małym okręcie. Widz się zastanawia czy te duchy i inne zjawy to czy to ich wyobraźnia powodowana stresem z tytułu wybuchających bomb głębinowych i długiego przebywania pod wodą czy jakie inne licho? a może wśród załogi grasuje jakiś morderca, który lekko zbzikował? ;) Może nie jest to porywający film ale napewno klimacik ma jeśli się takie klimaty lubi. Dla mnie 7/10 ;) Na podobny styl choć troszkę inny przypominam sobie oglądany już dawno, dawno temu na VHS "Kapsułę ratunkową". ;) Tam też małą grupka ludzi zamknięta w kosmosie w kapsule z sabotażystą i mordercą na pokładzie. Każdy patrzy się na drugiego podejrzliwie, widz zastanawia się kto jest mordercą??

ocenił(a) film na 7
adrianoso

Jest obecnie emitowany na FILMOBX HD o 21:00.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones