PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32381}

Ciśnienie

Below
6,1 9 922
oceny
6,1 10 1 9922
Ciśnienie
powrót do forum filmu Ciśnienie

Obejrzałem film i nie zauważyłem w nim żadnego elementu science-fiction. Zastanawiam się, czy ktoś kto dodał SCI-FI do gatunku, czy obejrzał chociaż ten film ?

ocenił(a) film na 6
kamiendomiesa

No bardzo możliwe, jednak co do obejrzenia przez ciebie też mam wątpliwości.

ocenił(a) film na 8
RAC_79

ale co jest możliwe? I jakie masz wątpliwości?

ocenił(a) film na 6
kamiendomiesa

Mam wątpliwości czy oglądałeś ten film.

ocenił(a) film na 8
RAC_79

Przeczytaj mój pierwszy wpis dokładnie ze zrozumieniem, a nie będziesz miał wątpliwości.

ocenił(a) film na 6
kamiendomiesa

Po ocenie stwierdzam, że jednak nie oglądałeś.

ocenił(a) film na 8
RAC_79

czyli dyskusja z tobą jest bez sensu

ocenił(a) film na 6
kamiendomiesa

Tak jak twoja ocena.

ocenił(a) film na 7
kamiendomiesa

co za ciśnienie,trzeba obejrzeć:]

ocenił(a) film na 6
KinoManiek_Szczecin

Ja wam wyjaśnię, gdzie tu jest SCI FI.
II wojna światowa. Okręt podwodny pełniący działania wojenne i turyści na pokładzie.
Baba spaceruje sobie po okręcie jak turystka, przyłapują ją w kabinie kapitana, a jej kolega sobie łazi przez nikogo nie niepokojony.
Dwa razy ktoś włącza adapter, a ta wesoła dwójka nie spędza reszty czasu przykuta kajdanami do jakiejś ściany.
Kapitan wydaje rozkaz, podwładni się z nim licytują jak przekupki na targu, a wszyscy słuchają co ma do powiedzenia babsko, które jest na okręcie od niedawna, nie służy z nimi i nie wiadomo skąd się wzięło.

Jeśli to nie jest sci fi, to ja nie wiem co nim jest.

Ja, gdybym był odpowiedzialny za okręt i całą załogę, po drugim uruchomieniu adapteru, uznałbym że turyści są zagrożeniem dla okrętu i bym ich zastrzelił. Nie bawiłbym się w dywagację że to może nie oni. A może, a nie wiadomo. Miałbym cień podejrzenia że zagrażają załodze i uczesałbym oboje ołowiem.

prowrocek

Sci-fi oznacza fantastykę NAUKOWĄ. A jakie przywołane przez ciebie elementy są związane z "niesamowitą" nauką lub techniką? Gramofon?

ocenił(a) film na 7
kamiendomiesa

Ja film oglądalem dzisiaj (po raz kolejny) i też nie doszukałem sie żadnych elementów, które można by było powiązać do filmu z gatunkiem S-F.

ju7689sp9

Rany.

ocenił(a) film na 7
kamiendomiesa

Bo tu niema elementów Sci-fi. Obecnie widnieje napis horror/film wojenny co też nie jest do końca właściwe.
Jest to bardziej thriller z elementami horroru, tak czy inaczej jest naprawdę dobry i trzymający w napięciu.
A ktoś kto dodał napis Sci-fi albo nie oglądał filmu, albo jak prowrocek niema zielonego pojęcia o gatunkach filmowych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones