PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32381}

Ciśnienie

Below
6,1 9 931
ocen
6,1 10 1 9931
Ciśnienie
powrót do forum filmu Ciśnienie

mialem wrazenie jakby film konczyl sie w momencie kiedy powinien sie rozkrecac, a i ta lodz nie wyglondala za bardzo jak by byla z czasow II wojny swiatowej. Jak dla mnie to jezeli kino pod woda to tylko Wolfgan Petersen i jego fantastyczny Das Boot (okret)!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 5
Plainview

Nie czujecie tego filmu i tyle. Ja go np. oglądałem jak latarnie padły mi pod blokiem i było kompletnie ciemno. Do tego sam w domu. Wrażenia nie da się opisać.

Kolbe

No to jak sie tak wczuwasz w ogladane filmy to podczas ogladania "Okretu"- Petersena- uwazaj zeby sie nie utopic!!:D:D:P:P

Plainview

Ale czy to źle że się wczuwa ?? Może właśnie filmy powinno się oglądać z przygotowaniem... Kto wie...

Larry

ludzie... tu sie nie ma w co wczuwac...filmik klasy b, mozna obejrzec jak juz nie ma nic lepszego do roboty...

ocenił(a) film na 5
Plainview

Klasy b ? No tego jeszcze nie słyszałem na temat tego filmu, ale jak kto woli.

Kolbe

No to co widzisz w tym filmie takiego wybitnego??

Plainview

Zgadzam sie, że "Ciśnienie" nie jest najlepszym filmem, ale żeby aż tak słabo go oceniać. Polecam obejrzeć go w całkowitych ciemnościach, samemu i z dżwiękiem włączonym na ful, gwarantuje że udzieli wam sie klaustrofobiczny i pełen niepokoju klimat tego filmu.

Maro_2

ja oglądałem ten film z kuzynem i bratem, mój kuzynek czasami szepnął "o ja!", a ja gapiłem sę w monitorek, a brat siedział w przedpokoju na krześle, ze dwa i pół metra od kompa i nawet nie śmiał otworzyć papy, a światło było zgaszone, tylko na końcu drugi kuzynek zapalił światlo , bo zaczął czegoś szukać. Film owszem, klaustrofobiczny, ale naciągany i nudny(tak się wczułem i wgapiłem w ekran, że w połowie filmu z nudów zasnęłem. A kiedy byłem trochę młodszy, oglądałem z bratem o północy "The Ringa" amerykańskiego, to od cholery było w końcówce strachu, mimo, że mój brat był w pokoju i normalnie, spokojnie oglądał film, a ja w końcówce ze strachu skakałem po meblach i zakrywałem oczy poduchą. Ale wtedy to jeszcze specjalnie nie miałem zamiłowania do horroru... Teraz mam! I to duże!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones