PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32381}

Ciśnienie

Below
6,1 9 931
ocen
6,1 10 1 9931
Ciśnienie
powrót do forum filmu Ciśnienie

SUPERFILM

ocenił(a) film na 10

Naprawdę, pokazuje dramat ludzi zamkniętych na łodziach podwodnych, dodatkowo pojawia się duch :D dla mnie bomba

użytkownik usunięty
Czerwony_Koszyczek

Proszę obejrzeć "Das Boot" W.Petersena i nie wypisywać więcej takich farmazonów. Ten film jest cienki jak odbyt węża. Nic w tym filmie nie było dobrego, poza pomysłem, który spaprano.

"Ten film jest cienki jak odbyt węża" - czyli grubszy niż twój penisek ;)
Zgadzam sie z przedmówczynią film bardzo dobry dla mnie 9 na 10. Dzieki takim pseudoznawcom jak auto wstępnego zdania przeoczyłbym ten film bo recenzje były średnie i słabe, ale obejrzałem i dziwię się - czy na filmwebie są tylko fani Hostelu i innych badziew.

ocenił(a) film na 5
fajnykolo

Moim zdaniem film rzeczywiście jest źle zrealizowany, czytałem scenariusz w oryginale i jestem przekonany że minusy filmu leżą w doborze obsady i reżyserze... 5/10

trzyczwarte

Nie przekonał mnie. Pomysł nawet dobry, ale jego realizacja średnia. jednak pomimo dłużyzn daję mu 6/10.

Czerwony_Koszyczek

Przeciętny, szczególnie zakończenie mi się nie spodobało.

ocenił(a) film na 6
ssasa

Zakończenie fajne zaskoczenie musiało być :)
Szkoda że jak na horror mało elementów gdzie można się przestraszyć (2 razy może podskoczyłem ale to mało na 90 minut)
Pomysł i treść świetna trochę gorsze wykonanie jak Outpost
Ocena 6/10

ocenił(a) film na 10
Czerwony_Koszyczek

dla mnie jeden z najlepszych horrorów,czy trillerów (jak kto woli)które widziałem.klimat w tym filmie mnie zmiażdżył a momentami szczerze serce waliło mi jak młot,ale to film na którym trzeba się skupić a nie wpie***ć popkorn z kubeczka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones