PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32381}

Ciśnienie

Below
6,1 9 931
ocen
6,1 10 1 9931
Ciśnienie
powrót do forum filmu Ciśnienie

szkoda szkoda

ocenił(a) film na 8

Mogło być rewelacyjnie, a tak jest tylko przeciętnie... choć warto obejżeć ten film wyłącznie dla jednej sceny.. sceny z lustrem.. Chciałbym też jeszcze napomnieć, że udźwiękowienie filmu jest na prawde rewelacyjne... jednak by dokładnie usłyszeć to co się powinno trzeba nałożyć dobre słuchawki ... i podkęręcić na maxa.. :-)

Denis

Ale wiesz.. po to, żeby udźwiękowienie było naprawdę dobre, to trzeba mieć słuchawki z prawdziwego zdarzenia..

ja właśnie chce sobie kupić Zen Aurvana, bo podobno są wyjątkowe, jeśli o to chodzi. Mają jakieś super.. nooo Bóg wie co :)

A jeśli chodzi o film.. nie wiem czy go oglądać.. czytając w/w txt przekonuję się, że to mogą być stracone 2 godziny. Ale jeszcze zapytam.. warto?

mtx

Włącz TVN to się przekonasz :) Przecież właśnie leci ten film na TVNie ;)

ocenił(a) film na 5
adimaster1985

Według mnie warto, film trzyma prawie cały czas w napięciu i nie wiadomo co się wydarzy. Mimo że nie było takiego momentu, że podskoczyłbym w fotelu. I zawiodła mnie trochę końcówka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones