PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105403}

Ciało potrzebne na gwałt

Grand Theft Parsons
5,7 948
ocen
5,7 10 1 948
Ciało potrzebne na gwałt
powrót do forum filmu Ciało potrzebne na gwałt

Totaaalnie nuuuuuudny

ocenił(a) film na 3

Naprawdę, nie spodziewałem się American pie (jak piszą niektórzy), spodziewałem się wciągającego "kina drogi" a
dostałem nużący, bardzo średni film... sory ale nie dałem rady go dokończyć, wysiadłem w 3/4.

ocenił(a) film na 9
paoss

to idz sobie dalej oglądaj american pie to film na twoim poziomie a dobre kino malobudzetowe zostaw znającym się na kinie

ocenił(a) film na 3
pawel1234zg

Nie obrażaj mnie człowieku. Zaakceptuj moją ocenę tak jak ja akceptuje Twoją. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
paoss

Zdaję sobie sprawę, że dawno pisaliście, ale hipokryzję trzeba palić żywcem.

To, że nie doceniłeś filmu przyjemnego jak zapach kawy nie znaczy, że masz rację.
Są ludzie, którzy spędzają świetnie czas oglądając taki gniot jak ,,american pie" - co nie znaczy, że idioci nie mają prawa do odmóżdżającej przyjemności.
Grand theft parsons to nie jest komedia dla nastolatków (nie zrozum mnie źle, to nie jest citizen cain czy godfather), ale jest tym czego potrzebują ci, którzy od filmu wymagają więcej niż drogie efekty CGI albo żartów, które rozśmieszą tylko uczniów szkół.

paoss

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones