PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684300}

Ciastka i potwory

Monster Pies
6,5 1 382
oceny
6,5 10 1 1382
Ciastka i potwory
powrót do forum filmu Ciastka i potwory

Musisz go zobaczyć...

ocenił(a) film na 10

Jak dla mnie film trafia na samą górę jeśli chodzi o taką tematykę. Fabuła genialna, gra aktorska to już kwestia gustu - osobiście nie narzekam, nawet dobór aktorów do filmu nie wydaje się przypadkowy, ale to już może moja nadinterpretacja ;) Generalnie drugi film, który wzbudził we mnie jakieś większe emocje jak 'Prayers for Bobby'. Polecam z czystym sumieniem lubiącym dramaty z taką tematyką.

ocenił(a) film na 9
Freeni92

O gustach się nie dyskutuje. Dla mnie piękny film, gorąco polecam :)

ocenił(a) film na 10
Freeni92

zgadzam się w 100% Jeśli chodzi o tematykę homoseksualną, to zarówno "Ciastka i potwory" jak i również "modlitwy za Bobiego" mają bardzo ciekawą fabułę i są to filmy które warto zobaczyć. Potrafią dać do myślenia...

ocenił(a) film na 9
szymon2588

Zgadzam się z @seadramon - o gustach się nie dyskutuje. Fabuła interesująca, jak również idea za nim stojąca. Gra aktorska na w miarę przyzwoitym poziomie. Dla mnie film z wyższej półki, aczkolwiek znam lepsze. Z ostatnich polecam "W jego oczach", lecz prawdziwą perełką jest "Samotny mężczyzna" z Colinem Firthem.

Freeni92

O jakiej tematyce mówisz, gejowskiej? Właśnie zastanawiam się czy pobierać ale nie do końca wiem czego mogę się spodziewać po tym filmie bo jeśli jest to coś na kształt Brokeback Mountain (sceny sexu 2 gejów) to sobie odpuszczę.

Freeni92

Sorry ale nie ogladalem jeszcze filmu o gejach(oprocz Pieskie popoludnie)takze szokujaca jest wypowiedz ze film trafia na top w kwestii tematyki.Jak mozna sie lubowac w takim gatunku?

drsmierc

Owszem, można. Japończycy maja na to nawet nazwy w zależności od natężenia erotyzmu shounen-ai lub yaoi (choć sami Japończycy częściej używają określenia boys love).

ocenił(a) film na 8
drsmierc

No mozna. Tak jak mozna sie lubowac w hetero romansach tak i mozna w gejowskich, po prostu. Dla Ciebie duza roznica, dla mnie zadna, z kim spotyka sie glowny bohater, chociaz przyznam, ze wole kiedy nie jest to tak stereotypowo podzielone jak w hetero filmach: nieporadna kobieta i zawsze broniacy ja facet. Wiec wole kino lgbt, nieprzewidywalne i nie, az tak stereotypowe.

Freeni92

Zgadzam sie tylko fabula w tym filmie jest ciekawa, cala reszta do bani :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones