PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790309}
7,3 92 728
ocen
7,3 10 1 92728
7,5 43
oceny krytyków
Cicha noc
powrót do forum filmu Cicha noc

Moja opinia

użytkownik usunięty

Można powiedzieć że oklepana tematyka czyli problemy z alkoholem w rodzinie,handel narkotykami i hodowla,przemoc wobec żony,brat mający romans z ukochaną brata na dodatek okazujący się ojcem jej dziecka,brak perspektyw w rodzinie,bieda i kłótnie.

No ale tak naprawdę chyba wiele filmów przerabia oklepaną tematykę czyli taką która pojawiała się w innych filmach,dla mnie taki film jest dobry zarówno dla osób które mają udane życie rodzinne czyli wymienionych problemów w filmie nie doświadczyli,takie osoby mogą sobie pomyśleć jak dobrze że u mnie nie ma takich problemów,zobaczyć że mogli mieć gorzej,a ci którzy takich problemów doświadczyli że jednak inaczej z boku się ogląda takie sytuacje,a trochę inaczej na własnej rodzinie.

W zasadzie twórcy filmów nie mieli innej drogi,bo przecież jakby pokazali udane życie rodzinne to trudno doszukiwać byłoby się jakieś większej akcji w nim,a tak widz mógł się zastanawiać że może jednak w rodzinie zapanuje zgoda i nadzieja na lepsze jutro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones