PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717739}

Cicha woda

Good Kids
5,8 3 982
oceny
5,8 10 1 3982
Cicha woda
powrót do forum filmu Cicha woda

Czworo przyjaciół, świeżo upieczonych absolwentów college’u, planuje spędzić wspólnie ostatnie beztroskie lato przed wyjazdem na studia. W odróżnieniu od swoich wyluzowanych rówieśników, zawsze byli poukładani. Mieli dobre stopnie i plany na przyszłość, którym całkowicie się poświęcali. Teraz po ukończeniu college’u uświadamiają sobie, jak wiele ich ominęło. Postanawiają nadrobić stracony czas i przestać w końcu być grzecznymi dziećmi.

piteusz

Wato obejrzeć?

Tomik_4

Filmu jeszcze nie widziałem dlatego go nie oceniłem tylko zamieściłem opis.

piteusz

Z tego co widziałem w zwiastunie filmu to jak zwykle w amerykańskich filmach bywa: najpierw zabawa, następnie popijawa i po pijaku seks. Zapowiada się więc przeciętnie.

Tomik_4

Film jest od Paula Weitza producenta AMERICAN PIE,więc wszystko kręci się wokół imprezowania i seksu.Z nudów można obejrzeć,ale do AP nie ma polotu-ja wynudziłem się...

ocenił(a) film na 7
Tomik_4

Bardzo przyjemny film, takie ugrzecznione American Pie bo pokazuje się, że jeszcze można nakręcić fajna komedię bez rzygów, bluzgów i pierdów. Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones