PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718528}

Ciemne dusze

Anime nere
6,2 260
ocen
6,2 10 1 260
6,0 5
ocen krytyków
Ciemne dusze
powrót do forum filmu Ciemne dusze

Oczywiście pod warunkiem ze znajdzie dystrybutora na naszym rynku.

miko_klimkiew

Właśnie w tym problem. Znając życie (a raczej Polskę) to trzeba będzie poczekać na DVD:/

ocenił(a) film na 6
leonardodicaprio20

Zawsze zostaje internet! Co jak co, ale filmy o mafii (w tym wypadku kalabryjskiej) cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem :)

magmos

Jeżeli film coś ugra w Wenecji to raczej bez problemu zobaczymy go w studyjnych kinach.Jeżeli nie to pozostaje się modlić by jak najszybciej pojawił się na torrentach itp bo zapowiada się ciekawie :)

miko_klimkiew

jest juz w sieci

ocenił(a) film na 7
miko1980

Ale kiedy będzie można go zrozumieć?

Picu

to już zależy tylko od twojej inteligencji....

ocenił(a) film na 7
tisoc

Rozumienie języka włoskiego zależy od możliwości, nie inteligencji.

Picu

inteligencja ważna rzecz, wiedzą to ludzie inteligentni ;)

ocenił(a) film na 7
tisoc

Super. Generalnie to był synonim zdania "kiedy będą jakieś napisy?"

ocenił(a) film na 4
Picu

CDA video 59088512

ocenił(a) film na 4
ola_cwikla

ja ppprze. czy również rozmowy o filmach muszą schodzić na psy i wzajemne docinki? popkorn dla mnie :o

ocenił(a) film na 7
ola_cwikla

O, i to jest piękna i prawidłowa reakcja, dziękuje serdecznie. Generalnie po to dałem ten wpis, teraz sprawdziłem i pojawiły się w końcu napisy do mojej wersji.

Również zrobiło mi się przykro, że od razu muszę być posądzany o ubytki na inteligencji. Ale dzięki tobie tisoc mogę zobaczyć ten film, więc też mi wypada podziękować. Dziękuje, pajacu.

Picu

prawidłowa reakcja nastąpiła kiedy stałeś się zrozumiały lub uściśliłeś swoją wypowiedź - jak wolisz.
Ja wiem, że świat postrzega się subiektywnie, ale uwierz nie wszyscy są pajacami....

ocenił(a) film na 7
tisoc

Jesteś nim dla mnie bardzo subiektywnie. Głównie dlatego, że w ciągu dwóch zdań, aż trzy razy musiałeś użyć słowa "inteligencja", kiedy okazało się, że nie potrzebuje rad w kwestii odbioru. Lubię też te niedopowiedzenia wielokropkami.

Picu

oczywiście, że potrzebujesz rad bo bez pomocy innych zupełnie byś sobie nie poradził, a co najgorsze to jeszcze nie umiesz jasno sprecyzować o co ci dokładnie chodzi. biedaczek

tisoc

panowie, ale wiecie że za dużo testosteronu to też nie dobrze? może się skończyć rakiem prostaty

Robert__79

robi ty jak zwykle na miejscu

ocenił(a) film na 7
Robert__79

Wiemy, ale to wybuchło wyłącznie w trosce o ludzi, którzy by i może chcieli przejść na stronę inteligentniejszych, ale jak widzą jak ci właśnie się tym chełpią oraz walą komunały, to uznają ich od razu za nadętych buców i że nie warto się starać, a zwłaszcza pisać trochę inaczej niż inni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones