PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32199}

Ciemnoniebieski świat

Tmavomodrý svět
7,5 5 336
ocen
7,5 10 1 5336
Ciemnoniebieski świat
powrót do forum filmu Ciemnoniebieski świat
Mowiacy_do_reki

Film jest dużo lepszy od "PH".

ocenił(a) film na 8
Mowiacy_do_reki

Trudno mówić o zżynaniu z Pearl Harbor, skoro film wyprodukowano wcześniej od amerykańskiego. Nie mówiąc już o efekcie jakościowym, który zwyczajnie bije na głowę amerykańskie filmidło. Okazuje się, że nawet oklepany wątek miłosny, który wydawał mi się z początku mankamentem filmu(na szczęście jedynym), może jeszcze zaciekawić.

Blok11

No tak, ale mogli znać ogólny zarys fabuły, a że zazwyczaj produkcja w Hollywood trwa znacznie dłużej niż w Europie, to czeski miał wcześniej premierę. Oczywiście to teza, ale to zbyt dziwne, żeby film pod dwoma względami były takie same. Dwóch pilotów zakochuje się w jednej kobiecie i dodatkowo w obu tłem są samoloty.

Mowiacy_do_reki

Myślę że było dokładnie odwrotnie. Jest od cholery przypadków, kiedy Holywood znajduje w miarę udany film Europejski i na jego podstawie robi kasowy hit. Najbezpieczniej jest robić Holywoodzkie wersje istniejących filmów, zamiast szukać nowych pomysłów.

Dragomir

Europa też zżyna od Hollywoodu i to więcej, ale mniej się o tym mówi, bo zazwyczaj bardziej interesujące jest jak lepszy zżyna od gorszego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones