PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94555}

Closed Circuit

Circuito chiuso
7,3 17
ocen
7,3 10 1 17
Circuito chiuso
powrót do forum filmu Circuito chiuso

Giallo sci-fi?

ocenił(a) film na 8

„Circuito Chiuso” aka "Closed Circuit" (1978. Giuliano Montaldo) – Przerażająco obskurne telewizyjne giallo i równocześnie jeden z najbardziej oryginalnych filmów oglądanych przeze mnie w tym miesiącu. W kinie trwa pokaz spaghetti westernu. W trakcie ekranowego pojedynku między rewolwerowcami pada strzał... i na widowni pada trup. Natychmiast zjawia się policja, budynek zostaje szczelnie zamknięty i rozpoczynają się przesłuchania podejrzanych. Lecz nie ma broni ani motywu... W ramach eksperymentu policyjnego jeden z członków obsługi kina siada na fotelu zamordowanego, puszczona zostaje ta sama scena... i znowu pada strzał z pistoletu. Kto zatem stoi za morderstwami w kinie? Rozwiązanie finałowe rzeczywiście zaskakuje, a na ścianach wiszą sobie kinowe plakaciki „Deep Red”, „The Bird with the Crystal Plumage”, „Four Flies on a Grey Velvet” i „The Perfume of the Lady in Black”. Obsada doborowa: Flavio Bucci (ślepiec z „Suspirii”), Giuliano Gemma, William Berger itepe.

khanate

ciezko znalezc ten film , dzieki za opis, pod jakim tytulem to lecialo w pl? Ja widzialem to kiedys w tv ale w zamierzchlych czasach i tytułu nie pomne, jeno ta fabule..

ocenił(a) film na 8
zyzio3

Dzięki za uświadomienie mnie, że ów film leciał w polskiej tv. Nie mam pojęcia pod jakim tytułem. Będę musiał go sobie lada dzień odświeżyć.

khanate

Też posiadam informację, że leciało kiedyś w polskiej telewizji. SZOK! Bardzo rzadkie giallo, dostępne w sieci w wersji włoskiej (TVRIP) z angielskimi napisami.

użytkownik usunięty
zyzio3

Wyświetlali go na początku lat 80-tych, pod tytułem "Zamknięty krąg", dzięki jeszcze raz Klotz za znalezienie dla mnie tego filmu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones