PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827674}

Cisza

The Silence
4,8 22 173
oceny
4,8 10 1 22173
Cisza
powrót do forum filmu Cisza

żeby przed zwierzakami, które polują na dźwięk uciekać w ciche miejsca, gdzie każdy szelest pobudza je do ataku.

plamy_na_spodniach

A w mieście gdzie jest tłoczno i głośno i każdy przerażony to z pewnością bezpieczniej jest...

ocenił(a) film na 2
plamy_na_spodniach

tak na prawdę wystarczyło włączyć rozdrabniarki do drewna. Hałas silnika zwabia stworki a rozdrabniarka robi resztę. Wyłączyć po ostatnim stworku i po kłopocie.
Lubię Stanleya Tucci ale ten film to logiczne dno.... Niestety coraz więcej takich.

ocenił(a) film na 7
kunach23

Albo ustawić dwie kolumny 100W nadające Black metal :D

bredny

Black metal chyba nie, za mały bass. Jak już to bym death metalu użył, lepiej by się niosło

ocenił(a) film na 7
Rextens

A przy trash metalu jeszcze lepiej.

ocenił(a) film na 3
kunach23

Rozdrabniarka, też o tym pomyślałem :D

kunach23

powinni zostawić włączoną zdecydowanie, ale z tego co widziałem, to nietoperki składały obficie jaja

kunach23

100%

kunach23

Geniusz!!

ocenił(a) film na 3
plamy_na_spodniach

Uwaga spoiler. Stworki potrafiły latać bezkolizyjnie jak mniemam w całkowicie ciemnych jaskiniach, posługując się najprawdopodobniej echolokacją, a nie potrafią jej wykorzystać do łapania ofiar, potrzebny jest większy hałas. Rodzina w samochodzie woli chronić psa niż przyjaciela rodziny. Takich absurdów jest bardzo dużo w tym filmie :D

ocenił(a) film na 6
suchymax2

to nie absurd a dzisiejsze czasy lewackie, kundel jest ważniejszy niż człowiek spytaj każdego bolszewika z antify o to

ocenił(a) film na 2
dupa_dupa_3

ja prdl xD ale wy macie tam nayebane pod kopułami xD

lkz

No...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones