PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=776104}

Claire poruszona

Claire in Motion
3,9 240
ocen
3,9 10 1 240

Claire poruszona
powrót do forum filmu Claire poruszona

Variety, Roger Ebert, Los Angeles Times, Hollwood Reporter, The Wrap.

boxofficesilver

Bo jest niezły. Tylko trzeba do niego odpowiednio podejść i chłonąć atmosferę. Aktorsko też bez zarzutu, tylko chłopak wcielający się w syna bohaterki trochę odstaje od reszty obsady i nie zawsze wypada przekonująco. Tak czy siak, mnie się podobało.

ocenił(a) film na 6
spokowap

Betsy oglądałem ostatnio w jakiejś produkcji o podobnym budżecie i to była porażka - cały ten "film", wcześniej w Breaking Bad nie powalała, ale grała dostatecznie. A tu... Tu całkiem całkiem, aż się zdziwiłem pozytywnie oczywiście.
Film owszem się ciągnie, jest trochę monotonny, dużo dialogów i zadumy, ale taki powinien być chyba dramat, gdzie jeszcze bohaterka się miota z bezsilności.
Ja polecam, ale nie nastawiać się na nie wiadomo co.

http://www.filmweb.pl/film/Psychofanka-2017-775669
- ten (wspomniany wcześniej) omijać z daleka!

boxofficesilver

A polski tytuł zdaje się dorównuje poziomem...

ocenił(a) film na 6
eltoro10000

Eeee tam!
Nie znasz się i tyle!

Poziom wysoki i to tak bardzo, że do tej pory nie wiem czy się śmiać czy czuć zażenowanie tym niezwykle "wysokim" poziomem...?!

ZSGifMan

Niestety nie oglądałem, ale sam tytuł mnie poruszył...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
boxofficesilver

Film który aktorsko nie jest zły , ale co z tym ojcem? Jakieś wyjaśnienie? Cokolwiek? Uciekł? Zginął? Wtf? .
2.

Manikalny

A mało to osób zginęło i nigdy nie zostało odnalezionych? Nie zawsze i nie na wszystko dostajemy odpowiedzi.

boxofficesilver

Film z 2016 r., a Roger Ebert nie żyje od 2013 r.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones