PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=512}
7,5 58 174
oceny
7,5 10 1 58174
7,4 25
ocen krytyków
Clerks Sprzedawcy
powrót do forum filmu Clerks - Sprzedawcy

Witam. Stałem sobie dzisiaj na przystanku, pierwszy śnieg... A tu nagle Bach! Ni stąd i zowąd myśl: Silent Bob! Skąd wiedziałeś, że Veronica przyniosła Dantemu lasagne?! Przecież byłą przykryta folią, sam Dante był pozytywnie zaskoczony. Nikt by tego Bobowi nie powiedział, no bo kto "hang out with drug dealers". Przyniosła jedzenie, ale, że lasagne?! Widziałem już to arcydzieło kilkanaście razy i teraz do mnie dotarło. Można to jedynie zrzucić na moc Jedi, którą jak wiemy z "Mallrats" Bob dysponuje. Zwracam się z prośbą do fanów o potwierdzenie. I chętnie poczytam i innych tego typu błędach jeśli ktoś coś zauważył. Pozdrawiam.

travisbickle1899

chyba sie musze z Toba drogi Panie zgodzic. :D

ocenił(a) film na 8
travisbickle1899

Cichy Bob to mądry człek. :D
Niech moc będzie z nim. :D

ocenił(a) film na 10
TirQ

Być może Silent Bob przypadkowo podpatrzył jak Dante je lazanię (o czym nie ma mowy w filmie) i skumał fakty.

ocenił(a) film na 7
travisbickle1899

może przechodziła obok niego i poczuł zapach?

ocenił(a) film na 10
travisbickle1899

Obie teorie są dobre. Żeby zobaczyć jak Dante je, musiałby wejść do sklepu...hm. No ma to ręce i nogi. Ale w sumie ten zapach... Przecież stoją z Jayem pod wypożyczalnią. Nie wyczułby :P

ocenił(a) film na 9
travisbickle1899

Dobra rozkmina :) Coś jak Dante i Randal dyskutujący o Gwieździe Śmierci ^^

ocenił(a) film na 10
travisbickle1899

Myślę, że to nie był pierwszy raz, kiedy Veronica przyniosła mu lazanię. Zwróć uwagę, że kiedy mu ja daje to mówi coś w stylu "...what do you think it is, it's lasagne!". Pewnie Bob mógł niejeden raz to zauważyć.

ocenił(a) film na 9
travisbickle1899

Sorry ale przecież Bob nie ma żadnej mocy. W "Szczurach..." było przecież widać że konstrukcja scena oberwała i Bob po prostu opadł niżej:)? Mówię z pamięci ale po kilku obejrzeniach wydaje mi się że dobrze zapamiętałem ową scenę:)? Sorry za offtop.

ocenił(a) film na 9
tc1987

Co do mocy Silent Boba to wczoraj oglądałem po raz kolejny Jay and Silent Bob Strike Back i tam Silent Bob używa swojej mocy jedi żeby przyciągnąć do siebie miecz świetlny :) Niech moc będzie z wami :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones