PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=512}
7,5 58 182
oceny
7,5 10 1 58182
7,4 25
ocen krytyków
Clerks Sprzedawcy
powrót do forum filmu Clerks - Sprzedawcy

Inne

ocenił(a) film na 8

Słyszałem o tm filmie już wcześniej, ale jakoś nie miałem okazji obejrzeć, aż do pewnej imprezy ostatnio... Pierwsze wrażenie - to jest czarnobiałe! I bardzo dobrze! Klimat oryginalnego, dość absurdalnego humoru, jest idealnie przez to podtrzymany. Fajne scenki, zabawne sytuacje, no i Jay i Cichy Bob... :) Tę dwójkę się albo uwielbia albo nienawidzi... Ja już zaliczyłem oba te stany;) Warto obejrzeć, szczególnie z kimś, kto nie będzie cały czas zrzędził, że nudne, brak akcji, o co tu chodzi, itd, ale z osobą chwytającą klimat, ceniącą oryginalność, a nie łykającą kolejną dziesiątą wodę rodem z Hollywood.

użytkownik usunięty
devlin

_________
No,to pozdrów ekipę z którą go ogladałeś..;-) Niełatwo w dzisiejszych czasach;-) o niezrzędzących przy taaaaakich filmach. Ja też lubie imprezki z filmami i gadaniem (albo i nie) późnej o nich..a moja mama mowi,ze impreza z telewizorem świadczy o tym,że sie nudzę ze swoim towarzystwem i gnusnieję..;-)

ocenił(a) film na 8

re..
No właśnie, z tym telewizorem na imprezach, to jeszcze bardzo ważne co w nim leci ;) I czy się podoba ludziom , bo inaczej jest porażka. A takie filmy jak ten są idealne - śmieszne, nawet kontrowersyjne, ale niegłupie... no może czasami, ale w inny sposób niż np. American Pie.
Pozdrowienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones