PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=512}
7,5 58 189
ocen
7,5 10 1 58189
7,4 25
ocen krytyków
Clerks Sprzedawcy
powrót do forum filmu Clerks - Sprzedawcy

Mnie osobiście zawsze rozwala scena z Randalem zamawiającym filmy przy tej dziewczynie z dzieckiem

ocenił(a) film na 9
rumpel86

hahah zgadzam się, ale nie wiem dlaczego mi najbardziej do gustu przypadła scena animowana. z pogrzebu, gdy kluczyki wpadły, wiadomo gdzie i Randal kryje Dante'go. ogólnie sama postać Randala genialna:)

ocenił(a) film na 9
zilustrowana

Widzę, że oglądałaś "Lost Scene", bo fabuła Sprzedawców nie obejmuje wypadnięcia kluczyków do trumny i krycia Dante'go przez Randala :)

ocenił(a) film na 9
rumpel86

Osobiście wahałbym się między rozmową w drodze na uroczystość pogrzebową a robotnikami sezonowymi z Gwiazdy Śmierci. jako fan SW skłaniam się raczej ki tej drugiej scenie:).

ocenił(a) film na 10
tc1987

Haha, teraz mi o tym przypomniałeś/łaś. Tak, te głębokie rozważania na temat domniemanej śmierci pracowników z GŚ to było coś genialnego. A swoją drogą co wg Ciebie było lepsze "Imperium Kontratakuje" czy "Powrót Jedi" ? :)

ocenił(a) film na 7
rumpel86

zdecydowanie imperium kontratakuje:)

ocenił(a) film na 10
salus

bluźnierca hehe

ocenił(a) film na 9
rumpel86

Oczywiście że Imperium. Taka przybijająca część - rebelianci w odwrocie, Imperium triumfuje a Luke dowiaduje się że Darth Vader jest jego ojcem. A Powrót Jedi miał do zaoferowania jedynie muppety:).

ocenił(a) film na 10
tc1987

A to Ci się udało z tymi muppetami :) Faktycznie w Powrocie Jedi jest ich najwięcej z całej sagi. I jeszcze te ewoki, hehe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones