PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714080}

Cloverfield Lane 10

10 Cloverfield Lane
6,5 102 556
ocen
6,5 10 1 102556
6,9 27
ocen krytyków
Cloverfield Lane 10
powrót do forum filmu Cloverfield Lane 10

Jak uważacie, czy Howard zabił własną córkę? Nie zostało to wyjaśnione wprost, ale zabija przecież Emmetta no i wypowiada się coś w tym stylu, że z Michelle teraz będą rodziną... Do tego kłamał odnośnie zdjęcia, no i Michelle znalazła kolczyk.

Dla mnie chciał może i dobrze "ratując" Michelle, ale w sumie pragnął "nowej" córki...

Edek_z_Baranowa

A mozesz mi strescic zakonczenie? (Nie ogladam filmow, gdy nie wiem jak sie koncza. Nie interesuje mnie w kinie zakonczenie, ale temat i sposob realizacji od strony scenariusza, rezyser, gry aktorow, itd itp.)

Piotr_A_filmweb

Więc bardzo krótko mówiąc Michelle wydostaję się na zewnątrz bunkra i stwierdza, że co prawda powietrze nie jest skażone, ale za to kosmici wylądowali na Ziemi i zabijają wszystkie ludzkie istoty. Sposobem udaje się jej zniszczyć jeden z ich statków kosmicznych, po czym udaje się do najbliższego punktu ludzkiego oporu. Na tym film się kończy.

Gdybyś w bliższym czasie obejrzał film, to daj potem znać, co sądzisz właśnie na temat Howarda i jego córki - dzięks :)

ocenił(a) film na 8
Edek_z_Baranowa

Ja to widzę tak że żona faktycznie wyjechała do Chicago i zabrała ze sobą Megan, więc zrozpaczony i samotny Howard który jest zwolennikiem teorii spiskowych buduje sobie przez kilka lat bunkier wynajmując jakiegoś młodego gościa żeby przesiedzieć w nim ewentualną apokalipsę, jednak ma tak zrypany łeb że uprowadza tę uczennicę która chodziła do szkoły z Emmettem i zaczyna ją "przeobrażać" w córkę, dając jej ubrania Megan, książki które czytała itd.
Ta porwana (zapomniałem imienia, coś na B) pewnie nie wytrzymała izolacji i próbowała uciec przez okno na suficie obok oczyszczalnika powietrza, co wkurzyło Howarda, więc ją zabił

Gyp

Dzięki za opinię, brzmi spójnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones