PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743084}

Cmentarz wspaniałości

Rak ti Khon Kaen
6,5 1 826
ocen
6,5 10 1 1826
7,6 16
ocen krytyków
Cmentarz wspaniałości
powrót do forum filmu Cmentarz wspaniałości

Przeokrutna nuda...

ocenił(a) film na 2

która aż wylewa się z ekranu. Może w ciągu całego filmu kamera poruszyła się dwa razy o ile dobrze pamiętam. Trzeba mieć bardzo mocne nerwy, aby sprostać tym długim, statecznym scenom, dziwnym rozmowom i zachowaniom bohaterów. Kilkadziesiąt sekund możemy oglądać wirujące wentylatory sufitowe, które co chwilę zmieniają sobie kolory. I tak się można wpatrywać jak sroka w gnat i co z tego? Tak samo te "latarnie" przy łóżkach chorych leżących w szpitalu. Jest podobna scena do tej z wentylatorami, tylko że patrzymy na te latarnie, które różnymi kolorami mienią się na ekranie i tyle. Koszmarnie nudny, niezrozumiały, monotonny, bez żadnego tempa, flaki z olejem rozwleczone do potęgi n-tej.

dzyniu88

A jakiej były firmy i jakie kolory? Tzn. z jakich na jaki się zmieniały? Jestem na etapie kupna.

użytkownik usunięty
czoper62

Wentylatory nie świeciły, świeciły takie fikuśnie wygięte rury (ze dwa metry wysokości). Z kolorami w jednej scenie było tak: turkusowy, potem taki, który lud nazywa pedalskim różowym, potem niebieski i potem znowu to samo. Ale w innej był zielony, czerwony, a potem biały. Były też chyba inne kombinacje, więc te rury może były programowalne albo kolory losowo się zmieniały. Specjaliści na pewno w tych sekwencjach odnajdą mnóstwo znaczeń i metafizyki. Może nawet jakieś antyrządowe aluzje.

Ja to bym chciał taki bardziej róż wpadający w beż.

użytkownik usunięty
czoper62

Koneser

:)

dzyniu88

Po Twoim opisie wiem już, że film będzie znakomity i zabieram się za ogladanie;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones