PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714528}

Coś za mną chodzi

It Follows
5,6 58 012
ocen
5,6 10 1 58012
7,4 39
ocen krytyków
Coś za mną chodzi
powrót do forum filmu Coś za mną chodzi

NIEPOROZUMIENIE

ocenił(a) film na 1

Zastanawiam się jakim zjebem życiowym trzeba być, aby twierdzić, że ten film to "perełka", "arcydzieło".... SERIO?? Demon przekazywany chorobą płciową???? SERIO?? Demon szczający pod siebie w postaci jakiejś przebrzydłej babury i ja mam się tego wystraszyć i to ma trzymać w napięciu?? No KU*WA MAĆ SERIO??????

użytkownik usunięty
SolAngelica

Porównaj swoją ocenę z tą na stronie metacritic i zastanów się czy nie warto popracować nad własnym gustem oraz nad braniem wszystkiego na serio.

użytkownik usunięty
SolAngelica

Dokładnie film jakiś śmieszny :D czego to ludzie nie wymyśla.

ocenił(a) film na 1
SolAngelica

Po obejrzeniu tego gniota zastanawiam się czy ci co piszą że jest zajebi-sty to oglądali ten sam film co ja.

ocenił(a) film na 7
max242

Zastanawiam się, ile lat trzeba mieć żeby zrozumieć, że ludzie mają różne gusta. Nudno by było, jakby wszyscy wszystko oceniali tak samo :) Państwo powyżej chyba jeszcze na poziomie przedszkola i nauki dodawania, że takiej rzeczy się nie nauczyli :)

ocenił(a) film na 8
Marchel

używane przez nich zwroty tylko to potwierdzają.

ocenił(a) film na 2
Marchel

Po raz kolejny: powiedzonko, że ludzie mają różne gusta, niczego nie wnosi do żadnej dyskusji. Jest najczęściej usprawiedliwieniem braku smaku (że sobie rymnę). Mniemam, że pan mądraliński jest co najmniej po licencjacie...

ocenił(a) film na 2
SolAngelica

hehe a ludzie mówią ARCYDZIEŁO :D

ocenił(a) film na 9
SolAngelica

Wypowiada sie ktos, kto wielbi niebieskie szczury latajace po drzewach i jeszcze ocenia je na 10 ... NIe wiem z jakiego burdelu ucieklas, ale gdybym wiedzial z jakiego to zakablowalbym cie do burdel mamy ... Bo chyba mi nie powiesz, ze normalna dziewczyna w Polsce posluguje sie takim rynsztokowym jezykiem ... ?

ocenił(a) film na 7
aproxx

hehe

użytkownik usunięty
SolAngelica

Nie zrozumiałaś dziewczynko filmu i jeszcze w swej bezczelności naskakujesz na ludzi którzy go docenili.

ocenił(a) film na 1
SolAngelica

Zgadzam sie w 100% co do tego ze film kiepski,równiez mi sie bardzo nie podobał i dostał ode najnizsza możliwą note bo 0 nie mozna dac...

SolAngelica

Dałem temu gniotowi 2 i może to zbyt dużo. Straszny chłam, ale widziałem już znacznie gorsze.

ocenił(a) film na 4
SolAngelica

Rozumiem, że film może ci się nie podobać, ale trochę kultury...

użytkownik usunięty
SolAngelica

Zjebem pokroju 188 krytyków, którzy ocenili film wysoko.
http://www.rottentomatoes.com/m/it_follows/?search=It%20Follows

ocenił(a) film na 7
SolAngelica

a ja się zastanawiam jakim życiowym zjebem trzeba być żeby dać Armageddonowi 10/10 xD. Niech no sobie przypomnę - mocna grawitacja na asteroidzie xD

ocenił(a) film na 9
SolAngelica

Jakim to trzeba być kretynem żeby ocenić taki film na 1 to nie wiem. No niestety to nie jest film dla osób ograniczonych umysłowo

ocenił(a) film na 3
SolAngelica

Od chwili zakonczenia seansu, COS ZA MNA CHODZI!!!!!!!!!! ... :)

użytkownik usunięty
kea_nika

Nie oczekujcie dobrego smaku i zrozumienia filmu od kogos kto ocenia taką tandetę jak Avatar i Armagedon na 10. To jasno wskazuje, że jest to osoba młoda bądź taka, która zatrzymała się w rozwoju wieku lat kilkunastu. Sam film na mocną siódemkę, wnosi powiew swieżosci do mocno wyeskploatowanej estetyki horroru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones