PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714528}

Coś za mną chodzi

It Follows
5,6 58 056
ocen
5,6 10 1 58056
7,4 39
ocen krytyków
Coś za mną chodzi
powrót do forum filmu Coś za mną chodzi

Okazuje się, że nie potrzeba wielkiego budżetu, super-efektów i gwiazd w obsadzie, żeby stworzyć kino grozy z prawdziwego zdarzenia. Trzeba jednak mieć trafiony pomysł i wcielić go w życie z żelazną konsekwencją.
Brawa za niezwykle sugestywny klimat, za niedopowiedzenia, za otwarte zakończenie, za brak taniego efekciarstwa i za realistyczne aktorstwo. No i przede wszystkim za fenomenalną muzykę (w stylistyce bliskiej Daft Punk).
Ten film wciąga, hipnotyzuje, przeraża... i sprawia, że po wyjściu z kina będziemy się niespokojnie oglądać za siebie. :)

ocenił(a) film na 7
korektor8

Jak Cię tam coś przestraszyło, to gratuluję. Masz 14 lat albo zero psychiki. Pozdro dla fanów grozy, których nie przestraszy nawet najgłośniejszy dźwięk czy zwykła postać :)

Rafii96

Brawo bohaterze, który dźwięków się nie boi! ;)) Jak mniemam, jesteś z tych "fanów grozy", którzy idą do kina na horror, żeby się pośmiać, rzucać na głos głupie uwagi i psuć innym seans? Kto jak odbiera dany film jest rzeczą indywidualną. A post napisałem, żeby docenić świetną pracę ekipy niezależnego filmu, który mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Twój komentarz świadczy o tym, że to ty jesteś niedorostkiem.

ocenił(a) film na 7
korektor8

Nie, nie psuję nikomu seansu, nie jestem z gimnazjum..

użytkownik usunięty
Rafii96

Wow, jesteś taki zajebisty.
Chcesz jakiś medal za to, czy coś?

ocenił(a) film na 7

Wow, ktoś Cię pytał o zdanie? :)

użytkownik usunięty
Rafii96

Wypowiadasz się na otwartym forum a potem masz ból dupy, że ktoś Ci odpowiada.
Niezła hipokryzja.

ocenił(a) film na 7
korektor8

Ja bym wrecz powiedzial. ze dobry horror moze powstac tylko z niewielkim budzetem. Nie umiem podac ani jednego przykladu filmu grozy z wielkim budzetem.

jasiu15

Ja bym raczej powiedział, że trudno znaleźć udany horror, który byłby tańszy od w/w. ;) A z wysokobudżetowych? Proszę bardzo: The thing (Carpentera), Alien, Omen, The ring (remake), Silent Hill, 28 tygodni później... i pewnie ze sto innych, ale nie chce mi się wymieniać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones