PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666166}

Co było, a nie jest

Clear History
5,3 4 072
oceny
5,3 10 1 4072
Co było, a nie jest
powrót do forum filmu Co było, a nie jest

Naprawdę świetna komedia.
Larry David i liczna grupa znanych aktorów i komików dają radę. Scenariusz jest naprawdę przemyślany, co rzadko spotykane w obecnych komediach. W tym sensie, że każdy szczegół ma znaczenie. Na początku filmu wspomni o obrazie, to możemy być pewni, że później będą do tego odniesienia. Takich sytuacji jest bardzo dużo. Dlatego radzę oglądać uważnie.
Sam Larry David gra prawie identycznie, jak w jego serialu: Pohamuj Entuzjazm. Widać, że nie jest wybitnym aktorem, potrafi grać jedną postać. Ale wychodzi mu to znakomicie. Dobrze, że przerzucił się na aktorstwo, po pisaniu. Jeśli ktoś lubi Pohamuj Entuzjazm, to ten film jest pozycją obowiązkową.
Do tego zakończenie jest w pewnym sensie dość zaskakujące. I jednocześnie bardzo śmieszne.

ocenił(a) film na 6
MoszeUsz

Nie słyszałem wcześniej o "Pohamuj Entuzjazm" ale po zobaczeniu tego filmu i przeczytaniu twojej opinii chyba się skuszę, dzięki. Osobiście najbardziej przypadła mi do gustu rola Michael Keaton'a. Takiej kreacji w jego wykonaniu jeszcze nie widziałem.

MoszeUsz

A jak Kate wypadła? Tylko bez spoilerów :P

ocenił(a) film na 8
anulka88

Akurat jej rola była taka zwyczajna. Gra żonę byłego szefa głównego bohatera. Nic nadzwyczajnego nie pokazała. Ewa Mendes miała zdecydowanie fajniejszą rolę.

MoszeUsz

Dzięki za odp. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones