PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625105}

Co dzień zawdzięcza nocy

Ce que le jour doit à la nuit
7,5 2 013
ocen
7,5 10 1 2013
Co dzień zawdzięcza nocy
powrót do forum filmu Co dzień zawdzięcza nocy

...nie chcę sie tutaj rozpisywać ale zbyt zachwycające poprzednie komentarze i radziłbym uważać aby się nie zanudzić ...scenariusz wystarczyłby z powodzeniem na półtoragodzinny film a tak...no cóż są gusta i guściki .. ;)

ocenił(a) film na 3
arthor44

I tak jesteś delikatny w swojej ocenie! Ja po niecałej godzinie zrezygnowałam z ogladania. Faktycznie, film po prostu nudny.

wifa2

Wiesz jak się nie jest typem romantyka/czki i chce oglądać romanse i ckliwość to może być trudne. Ja nie oglądam i nie oceniam horrorów bo to nie moje brocha, trochę rozumiem Wasze podejście i cenię szczerość, ale inaczej się patrzy na takie filmy, jeżeli przeżyło się cokolwiek podobnego w przeszłości, co samo w sobie pewnie może wydawać się nudne :)

majaluki

Mam pytanie co do zakończenia. Jest happy end? Nie chce żeby ktoś mi zdradzał jak wyglądało zakończenie tylko czy jest ono szczęśliwe :)

devil1994

nie jest

ocenił(a) film na 5
arthor44

Telenowela w algierskim sosie. Sporo historycznych przekłamań. Motyw, znany choćby z Absolwenta, tj. romans z matką i córka, zbytnio ubrany w tragedię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones