PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1236}

Co gryzie Gilberta Grape'a

What's Eating Gilbert Grape
7,8 302 670
ocen
7,8 10 1 302670
7,6 37
ocen krytyków
Co gryzie Gilberta Grape'a
powrót do forum filmu Co gryzie Gilberta Grape'a

Dziwne, że tv4 puszcza takie filmy. Szaleństwo ;)

rpd0

Prawie 20 lat od premiery, to najwyższy czas by puścili w polskiej TV :).

ocenił(a) film na 7
rpd0

Oczywiście, oglądam. Ten film mnie interesuje od dłuższego czasu, mam nadzieje, że mnie zachwyci. Niedawno go ściągałem na kompa w blurayu, żeby obejrzeć w super jakości, ale zobaczyłem,że bezie w telewizji, to przestałem ściągać. Mam nadzieję, że będę zadowolony po seansie. I interesuje mnie rola DiCaprio, bo podobno jego rola jest znakomita.

ocenił(a) film na 9
rpd0

TV4 puszcza ten film ALLELUJA AAAALLLLLEEEELLLLUUUUJJJJJAAAA POLECAM ! MISTRZOSTWO !!!

ocenił(a) film na 8
Wuu

TV4 czasem da jakiś dobry film - kilka dni temu leciało Żądło, jakoś w czerwcu Skazani na Shawshank

ocenił(a) film na 8
rpd0

jestem po seansie i naprawdę bardzo dobry.

ocenił(a) film na 9
rpd0

właśnie obejrzałem . bardzo dobry film : )

ocenił(a) film na 8
rpd0

Też wlaśnie oglądałam. Film bardzo dobry ,dicaprio świetnie zagral. Szkoda że Depp jakoś bardziej po swojemu teho nie zagrał, ale w sumie to był film o prostych ludziach z problemami dużymi więc może dlatego tak zagrana rola. Johnny w rudych włosach mocno mnie to zaskoczylo, naszczescie zachowal swój wspanialy urok, do końca zastanawiałam się czy grape nie zostawi rodziny i zacznie żyć własnym zyyciem jednak tak jak chcial pozostał dobrym czlowiekiem.

ocenił(a) film na 8
Pchela13_filmaniak

O, a ja się pod koniec zżymałam, że nie rzucił tego wszystkiego w diabły i nie zrobił w końcu czegoś dla siebie. ;)

użytkownik usunięty
rpd0

Wspaniały film :)

ocenił(a) film na 7
rpd0

Ja również obejrzałem. Film nawet dobry. Prosty film, przyjemnie się ogląda, DiCaprio zasłużone nominacje do Oscara i złotego globa (naprawdę dobra rola). Film mnie nie zachwycił, ale się podobał. 7.5/10

ocenił(a) film na 10
rpd0

O dziwo TV 4 od jakiegoś czasu puszcza bardziej ambitne produkcje jak ktoś już zauważył leciało wcześniej żądło skazani na Shawshank, a bodajże tydzień temu "Podaj dalej". Na TVN 7 jest podobnie, też co jakiś czas pokażą jakiś lepszy film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones