PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1236}

Co gryzie Gilberta Grape'a

What's Eating Gilbert Grape
7,8 302 648
ocen
7,8 10 1 302648
7,6 37
ocen krytyków
Co gryzie Gilberta Grape'a
powrót do forum filmu Co gryzie Gilberta Grape'a

Mam świadomość bardzo dobrze spędzonych 2 h przy tym filmie,ma tyle lat co ja(20) ale był niezwykle poruszający,polecam : )

użytkownik usunięty
Kroko93

szczegolnie DiCaprio. powinien za tę rolę dostac Oscara jak nic

ocenił(a) film na 4

DiCaprio tam nie grał , tylko był sobą . Potem wyzdrowiał :)

ocenił(a) film na 8

Z tym Oscarem to zgadzam się w 100% jak oglądam Leo w tej roli to czasami zapominam, że tak naprawdę on jest normalny;)

użytkownik usunięty
I_want_it_all

hahahaha :D kocham Twój komentarz!

Praktycznie wszystkie wczesne role DiCaprio są naprawdę dobre, w "Co gryzie G.G." był fenomenalny, właściwie zostawił mało miejsca dla innych aktorów.. ale role w "Pokoju Marvina", "Chłopięcym świecie", czy "Całkowitym zaćmieniu" są nie mniej efektowne.

użytkownik usunięty
madz20

"Całkowite zaćmienie" - fenonemalne. Uwielbiam ten film.

ocenił(a) film na 10
Kroko93

To mój absolutnie ulubiony film. Genialny. Niby prosty, a jaki poruszający. Kurczę, mogę ten film oglądać bez końca, ma swój klimat. Mimo że nie przepadam za DiCaprio, za tę rolę również dałbym mu Oscara - tyle że to nie ja takowe przyznaję:(

Kroko93

DiCaprio zagrał świetnie,w tak młodym wieku zrobić to nie lepiej niż dorosły aktor,cudo!

ocenił(a) film na 10
Kroko93

Zgadzam się z Wami, że Leo powinien dostać Oscara za tą rolę. Leo wcielił się w tą rolę świetnie!!!
Mała informacja do robert_fk : To, że Leo tak wspaniale zagrał niepełnosprawnego wcale nie oznacza, że on taki był czy jest na prawdę.

ocenił(a) film na 8
Kroko93

Tak, DiCaprio był niezwykle przekonujący. Byłam pod wrażeniem, że ktoś tak młody może tak świetnie zagrać.
Jeden z moich ulubionych filmów.

ocenił(a) film na 10
Kroko93

Fantastyczny :) ja w nim pierwszy raz widziałam DiCaprio. Jak dla mnie zagrał fenomenalnie. No i Johny Depp. W ogóle to jeden z moich ulubionych filmów.

ocenił(a) film na 9
Kroko93

A ja się czepnę tego filmu
1 - moim zdaniem Johnny Depp zagrał tak sobie. jest w nim jakiś dramatyzm, ale za mało widać emocji, momentami jakby za mało ożywiony. I za często ta sama mina
2 - mam wrażenie że wycięto kilka scen, w których miały większy udział siostry Grapówny. mam wrażenie że to były tylko statystki
3 - naśmiewanie się okolicznych z Arniego i matki to przegięcie - w końcu ile można? Oni się znają od lat, a przynajmniej dorośli mają zazwyczaj więcej taktu. Moim zdaniem przesadzono
4 - Postać Gilberta za idealna - nie wychodzi z domu, nie pali, nie popija piwa - grzeczny ideałek

Dla tych powodów dałem tylko 9

Kroko93

Brawa dla Leo, szczególnie że to jedna z jego pierwszych ról. Moim zdaniem klasę aktora można poznać po różnorodności ról w jakie może się wcielić. Dla tego jeśli chodzi o aktorstwo to Johny czy DiCaprio są lepsi od mega gwiazd np. Bruce Willis czy nawet DeNiro.

ocenił(a) film na 7
Stefan_Zuberek

Di caprio lepszy od Willisa ale na pewno nie lepszy od De Niro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones