PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1236}

Co gryzie Gilberta Grape'a

What's Eating Gilbert Grape
7,8 302 674
oceny
7,8 10 1 302674
7,6 37
ocen krytyków
Co gryzie Gilberta Grape'a
powrót do forum filmu Co gryzie Gilberta Grape'a

Kapitalne role

ocenił(a) film na 7

Deppa i DiCaprio...

ocenił(a) film na 8
Rob_Rock

Nie mogłam wyjść z podziwu oglądając DiCaprio.
Ale Depp także dobrze zagrał :>

ocenił(a) film na 8
Rob_Rock

depp był bezbarwny dramat to nie jego gatunek .leo świetnie sobie poradził z ta trudną rolą

ocenił(a) film na 10
bolec_4

jak ty bredzisz,heh...

ocenił(a) film na 7
Lipiniorz25

Niestety Depp nie potrafi grać normalnych postaci. Znaczy potrafi ale przeciętnie.

użytkownik usunięty
Rob_Rock

Mnie to wkurza, że za tak genialną rolę DiCaprio nie dali mu Oscara. :/

Rob_Rock

Johnny był cudowny : ) jak zawsze...
DiCaprio cóż powiedzieć GENIALNY ! :)

_Holiday166

Zgadzam się.

_Holiday166

depp gral jak wieszak na ubrania.
leo-mistrzostwo swiata.

aew4334555

Mi tam się podobało jak Johnny zagrał.

aew4334555

Ciekawe porównanie;) ja po raz pierwszy od dłuższego czasu oglądając film nie widziałam Deppa tylko graną przez niego postać;) Był nadzwyczajnie zwyczajny (w porównaniu do większości jego ról) w tym filmie i to mi się bardzo podobało;) A DiCaprio już komentować naprawdę nie trzeba, gdybym oglądała ten film nie znając Leonarda to zastanawiałabym się czy wzięli do tej roli aktora czy prawdziwie chorego chłopca...XD

kama_252

leo>>>>>>depp.

kama_252

Zupełnie się zgadzam,zagrał perfekcyjnie tą rolę i to w tak młodym wieku,to wilekie wyzwanie dla młodego aktora,jestem pełna podziwu. Uwielbiam Deepa i tak szczerze mówiąc zdecydowałam się obejrzeć ten film ze wzgl na niego,ale trzeba przyznać że tutaj zagrał po prostu przeciętnie i DiCaprio przyćmił go całkowicie:)

aew4334555

zgadzam sie z kama ! Depp idealnie pasowal do tej roli, mnie zaczarowal prostota i swoboda swojej gry. DiCaprio jak zawsze spija smietanke najlepsza rola ;) co by nie zagral, zagra to najlepiej.

ocenił(a) film na 7
Rob_Rock

dokładnie-mistrzostwo!!

ocenił(a) film na 7
Baby_Black27

szczególnie gra di karpio utkwiła mi bardzo w pamięci

Rob_Rock

DiCaprio zmiażdżył Deppa i całą resztę. Zagrał oskarowo, jestem pełen podziwu

ocenił(a) film na 8
Logan_6

Ten film warto zobaczyć przede wszystkim dla duetu Deep i DiCaprio. Nie mogłam wyjść z podziwu dla Leo, przez cały film nie dowierzałam, że to on i że mógł zagrać chorego chłopca aż tak prawdziwie. Pełen szacunek.

użytkownik usunięty
ocenił(a) film na 8

Kobieto miałam Ci już nie odpisywać ale zrobię to po raz ostatni i wkleję tego posta wszędzie tam gdzie jeszcze będziesz spamować tematy gdzie kompletnie nie masz nic do powiedzenia na temat, o którym się dyskutuje. Baaaa jestem niemal pewna tego, że ty nawet nie oglądałaś filmów na forum, których się wypowiadasz. Z chęcią wysłałabym Ci wiadomość prywatną bo forum filmów nie jest miejscem do takich dyskusji ale niestety nie mogę. Zmuszona więc jestem zrobić to tutaj.

Tak zakompleksionej wariatki, w życiu jeszcze nie spotkałam. Wszystko zaczęło się na forum filmu Cast Away. Ja oceniłam na 6, ona na 9. Joannaconnemara nie potrafi zrozumieć tego, że ktoś ma inne zdanie więc zaczęła wyzwiska. Pozostałam obojętna na jej zaczepki. Później spotkałam ją na forum filmu Notting Hill gdzie poznałam się na niej jeszcze lepiej bo jej ubliżające posty zostały wręcz usunięte za złamanie regulaminu forum. Od tej pory ta wariatka prześladuje mnie co kilka dni i spamuje powiadomieniami komentując moje wypowiedzi w miejscach, w których ja biorę udział w dyskusjach. Jej wypowiedzi nie mają żadnego związku z filmem a jedynie wyłapuje u mnie jakieś "perełki". Oczywiście zarzuca mi same głupoty. Jej zachowanie to kompletna dziecinada.

Dziewczyno ile Ty masz lat, że masz w ogóle czas i ochotę zachowywać się w ten sposób? Nie potrafisz zachować kultury wypowiedzi w starciu z osobą, która uważa inaczej niż Ty. Tego nie możesz mi zarzucić co??? Ciekawa jestem na której stronie moich wypowiedzi jesteś? Ile Ci jeszcze zostało? Pewnie już tracisz nadzieję, że spotkasz post, w którym kogoś bym obraziła jak Ty co? Jedyne do czego potrafisz się doczepić to do edycji tekstu i do klawisza "enter".... Czasami spamuje też moje wypowiedzi dodając jedynie "."

Zgłosiłam cała sprawę do moderatorów. Na całe szczęście pracują już nad funkcją ignorowania niektórych wariatów tak aby nie mogli odpowiadać na nasze posty. Z całą pewnością ta osoba znajdzie się na mojej liście !.

Ostrzegam wszystkich przed tą osobą ! Nie próbujcie kiedykolwiek odpowiadać na jej posty bo będzie starała się was zamęczyć.

A teraz jeszcze jedno do ciebie. Może i w internecie jesteśmy anonimowi ale wiedz, że za swoim nikiem i awaterem znajdujesz się wyłącznie ty ! I to sobie wystawiasz świadectwo. To co piszemy w na forum filmwebu również nie ginie w przyrodzie. Chyba cierpisz na straszną samotność a forum filmwebu przysłania ci całe twoje życie. Całe dnie spędzasz na buszowaniu w moich wypowiedziach i szukania miejsca gdzie zabrałam głos a później dodawania swoich zupełnie bezsensownych komentarzy. Zajmij się lepiej swoim dzieckiem i życiem na wyspach czy gdziekolwiek tam się znajdujesz i nie pozbawiaj mnie przyjemności korzystania z tego portalu i dyskutowania z ludźmi, których pasja i poziom wypowiedzi są ci wielce dalekie.

Wiesz co jest nudne??? Ty jesteś mega nudna i bardzo ci współczuję tak niskiego poczucia własnej wartości.

Mam nadzieję, ze znajdziesz jakiś błąd bo nie sprawdzałam uważnie tego co napisałam. Będziesz miała chociaż jakieś zajęcie.

Nie pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones