PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1236}

Co gryzie Gilberta Grape'a

What's Eating Gilbert Grape
7,8 302 674
oceny
7,8 10 1 302674
7,6 37
ocen krytyków
Co gryzie Gilberta Grape'a
powrót do forum filmu Co gryzie Gilberta Grape'a

Reżyser wprowadza nas w senny klimat małego miasteczka, rysuje przed nami życie Gliberta, które
tak naprawdę nie jest fajne. Moim zdaniem - pięknie opowiada nam życie, z jego blaskami i
cieniami, ze wszystkimi odczuciami, z całą gamą kolorów.
Niesamowity L. DiCaprio, jak zwykle świetny Deep.
Obejrzałam przez przypadek i bardzo mi się spodobało :)

ocenił(a) film na 9
agnieszka532

Zgadzam się. Historia poruszająca serce.
Nie da się przy takim filmie przejść obojętnie. Jest strasznie wzruszający . Obrazujący przypadek z prawdziwego życia. Do takich seansów należy wracać.
Znakomita gra aktorska. Leonardo dopiero zaczynał a jednak zagrał popisowo.
Depp - nic dodać, nic ująć. Jednak podczas filmu nie słyszałem, żadnej muzyki? Ktoś może słyszał? I za to dałem minus... Ścieżka dźwiękowa w filmie jest bardzo ważna.
9/10

NightWeek

Bardzo fajny artykuł na temat filmu,trudno uwierzyć że minęło już 20 lat...

http://insidemovies.ew.com/2014/02/16/gilbert-grape-at-20-when-johnny-met-leo/

ocenił(a) film na 9
schanet

Szkoda, tylko że po angielsku :D
Ale dziękuję. Z miłą chęcią poczytam ; )

NightWeek

Mi zajęło trochę czasu żeby przetłumaczyć,ale znalazłam tekst po polsku:

http://deep-depp.blogspot.com/2014/02/entertainment-weekly.html

ocenił(a) film na 9
schanet

Teraz to naprawdę Tobie dziękuję :D

Gdybym mógł oceniać twoją wypowiedź, dałbym tobie plusa ^^

NightWeek

Nie ma za co..
Fajnie że komuś w ogóle chciało się tłumaczyć ten tekst,można się wiele dowiedzieć na temat powstawania tego filmu.Johnny i Leo mogliby zagrać znowu kiedyś razem,ale to chyba się nieprędko zdarzy,jeżeli w ogóle.

ocenił(a) film na 9
schanet

Poza tym zauważmy, że Johnny nie był wcale jeszcze taki sławny jak zagrał w tym filmie.
Teraz jest rozchwytywany ze swojej słynnej roli Jacka Sparrowa. Jednak już wtedy naprawdę ukazał perfekcję w tym co robi.
A Leo brak słów... wcale nie był jakoś szczególnie jeszcze doświadczony. Mimo tego, zagrał tak że żaden aktor będący w tej branży wiele lat nie potrafiłby odtworzyć takiej samej postaci. Leo to zrobił wspaniale, pokazał charyzmę. Poza tym wydaje mi się, że oni się zżyli na planie, co nie? :>

NightWeek

Jeżeli chodzi o grę aktorską "W co gryzie..." to jak dla mnie,wszyscy zagrali bez zarzutu,nawet D.Cates,która przecież nie jest aktorką.No i miała odwagę żeby w ogóle zagrać w tym filmie.Tym większy podziw..
Natomiast Leonardo..nie muszę chyba nic dodawać.Był na początku a potrafił tak przekonująco zagrać że niektórzy myśleli że tą role gra naprawdę upośledzona osoba.Leo ma wiele dobrych ról w swoim dorobku,szkoda że wielu ludzi pamięta go głownie z "Titanica" chociaż i tam zagrał wdł mnie dobrze.
Relacje między Johnnym a Leo napewno były dobre,ale nie sądzę żeby pozostali jakimiś wielkimi przyjaciółmi..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones