PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1236}

Co gryzie Gilberta Grape'a

What's Eating Gilbert Grape
7,8 302 648
ocen
7,8 10 1 302648
7,6 37
ocen krytyków
Co gryzie Gilberta Grape'a
powrót do forum filmu Co gryzie Gilberta Grape'a

od bardzo dawna zbieram się do obejrzenia tego filmu, bo ponoć jest taki super , hiper i w ogóle. Jest tylko jedno ale NIENAWIDZĘ filmów o zakochanych nastolatkach. Właściwie to w ogóle nie trawię naiwnych miłosnych historyjek. Tak więc pytam tych co widzieli - czy w połowie filmu wyrzucę tv przez okno, czy będę zachwycona? Inaczej mówiąc czy to film z gatunku chłopak spotyka dziewczynę , trzymają się za rączki i wszystko jest super, czy też jest w nim jakaś sensowna treść? Kroniki portowe i Czekoladę uwielbiam

ocenił(a) film na 7
annikki27

Obejrzałem film przed chwilą, więc tak na świeżo powiem że film jest niezły warto obejrzeć. Co prawda historyjka miłosna też jest ale nie stanowi jedynego głównego wątku filmu i dodatkowo jest znośna (też nie przepadam za takimi historyjkami).

ocenił(a) film na 8
annikki27

ja zupełnie zapomniałam, o tym, że tam jest wątek miłosny. Sam film warto zobaczyć dla naprawdę genialnej gry Dicaprio

femalehustla

Jestem pod wielkim wrażeniem DiCaprio. Nie wiedziałam, że potrafi tak dobrze grać :)

ocenił(a) film na 8
Weronekk

tak, ten film sprawił, że zaczęłam sie bardziej interesować produkcjami, w których występował i teraz jest jednym z moich ulubionych aktorów. Ma ogromny talent :) Trzeba jeszcze dodać, że to był jeden z jego pierwszych filmów, a już tak świetnie zagrana rola.

femalehustla

Właśnie. Mnie on głównie kojarzy się z Titanica, a to jest błąd, bo jednak występował w wielu filmach. Ale mam w zamiarze obejrzeć przynajmniej 4, gdzie nie będzie grał idealnego kochanka, więc wyrobię sobie pełniejszą ocenę jego zdolności aktorskich :)

ocenił(a) film na 8
Weronekk

Zgadzam się z wami, zagrał tu świetnie mimo młodego wieku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones