PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707286}

Co robimy w ukryciu

What We Do in the Shadows
7,2 80 488
ocen
7,2 10 1 80488
7,5 38
ocen krytyków
Co robimy w ukryciu
powrót do forum filmu Co robimy w ukryciu

Jeżeli wydaje Ci się, że o wampirach wiesz już wszystko, to masz rację - wydaje Ci się. :)
Kapitalna, mockumentarna zgrywa z popkulturowego wizerunku wampirów,
które walcząc z trudami codzienności okazują się tak bardzo ludzkie (i też nie lubią zmywać naczyń ;)).
Dawno mnie tak twarz ze śmiechu nie bolała. Nagroda plebiscytu publiczności 30. WFF będzie raczej formalnością.

druantia

Przegapiłam. Raczej na polskie kina nie ma co liczyć? Z chęcią bym obejrzała...

ocenił(a) film na 8
aakk

Nic straconego. Błyskawicznie znalazł dystrybutora i do polskich kin trafi 30 stycznia 2015. :)

druantia

Lepiej późno niż wcale :) dzięki wielkie za info!

druantia

Chyba jeszcze nigdy publiczność Warszawskiego Festiwalu Filmowego nie była tak zgodna - co wymieniałem opinie z fotelowymi sąsiadami, każdy typował "What We Do in the Shadows" na faworyta. Rewelacyjny film, nie mogę się doczekać kolejnego seansu.

druantia

to jest to poczucie humoru, które lubię najbardziej :) świetny film :)

ocenił(a) film na 9
druantia

O to to! Od niedawna "What We Do in the Shadows" oficjalnie jest moim ulubionym filmem z wampirami ;D Ale humor nie dla każdego.

użytkownik usunięty
druantia

W sumie racja. Jest tak głupi, że aż śmieszny. Ten Clement to jakiś bliźniak Uwe Bolla?

ocenił(a) film na 10

No wlasnie, ze humor jest nadzwyczaj inteligenty i wywazony, nie ma mowy o glupocie.

ocenił(a) film na 3
deefunk

Ciekawe w którym miejscu film idiotyczny dla idiotów

ocenił(a) film na 10
druantia

Genialna komedia. Humor w 120% w moim stylu. Szkoda, że dziś tak nie skazują na banicję! "Wstyd! Wstyd! Wstyd!" :D

druantia

Chyba raczysz zartowac, ludzie kochaja zmywac naczynia.

ocenił(a) film na 10
druantia

Zawsze mnie irytuje, jak ktos pisze NAJLEPSZY itd itd, p czym daje zalosne 8. No sorry, ale jak cos jest najlepszego w swoim nurcie to sie daje 10/10. Czyli jednak nie jest dla ciebie najlepszy skoro dales'as 8.
Dla mnie jedna z najlepszych komedii w formie pastizu i graniu na wszytskich utartych stereotypach o wampirach, plus do tego forma wywiadu, ktora miala na celu podwyzszyc powage, a specjalnie wyszlo na odwrot, zeby w koncu polubil ktos te niedobre wampiry :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
druantia

uwielbiam, rozwala na łopatki.

druantia

"Straceni chłopcy" Joela Schumachera, "Postrach nocy" Toma Hollanda, "Niewinna krew" Johna Landisa o niebo lepsze, a i tak przy Romana Polańskiego "Nieustraszeni pogromcy wampirów" to tylko dobre filmy. Za to ten Twój "Co robimy w ukryciu?" to pseudo inteligencka wydmuszka dla gimnazjalistów...:-)

HeadHoper4Warsaw

Gimnazjaliści nie ludzie?

HeadHoper4Warsaw

Kurde dalej nic nie piszesz??!! Pewnie w pracy siedzisz. Ciekawe gdzie taki koneser kina pracuje hmmm.

Boxer250

U brata w firmie, jak nie wiesz co to znaczy, to zapytaj kolegów swoich w jarmułce...:-)

HeadHoper4Warsaw

Pracuj pracuj mój miły. Ktoś musi. Na szczęście nie ja huehuehue

Boxer250

Ty nie musisz bo Ciebie utrzymują dzieciaku rodzice...:-)

ocenił(a) film na 3
HeadHoper4Warsaw

To było tak słabe że aż żałosne

użytkownik usunięty
HeadHoper4Warsaw

Tak to się kończy, gdy ludzie myślą, że kino wampirze nie wychodzi poza ramy Zmierzchu...

Idealnie opisałeś się pod avaterem, nic więcej nie muszę dodawać, chyba tyle, że takimi gniotami jak ten zachwycają się dzieciaki, które nie widziały "Nieustraszonych pogromców wampirów" Romana Polańskiego...:O

ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

Postrach... i Niewinni to totalny kicz, a Nieustraszeni Polańskiego są rewelacyjni, fakt, ale już trącą myszką. Natomiast ten film to świetny pastiż i niebanalna forma. Nie nazywaj innych pseudointeligentami tylko dlatego, ze są w stanie wychwycić groteskę tam gdzie Ty masz z tym problem.

Myszkin_filmweb

Najważniejsze, że nie mam problemu z erekcją jak Ty przyjacielu, ani z oczami...:-)

ocenił(a) film na 8
HeadHoper4Warsaw

Poruszasz dziwne tematy... nie martw się, wszystko się leczy, głowa do góry. Miłego

Myszkin_filmweb

Głowy już nie wyleczysz, uszy w dół...:-(

użytkownik usunięty
druantia

I najlepsza komedia ever :)

ocenił(a) film na 9
druantia

"...wyłączcie to, nasz przyjaciel zginął w wypadku słonecznym" buahahaahahhaaahah :D , leże

ocenił(a) film na 3
druantia

Maryjo jakie to było denne jeżeli to się komuś podobało to na pewno nie może oceniać filmów

ocenił(a) film na 7
theart

ty za to możesz dlatego gierek dostał u Ciebie 8 ;) nie mierz wszystkich swoją miarą. To, że nie potrafisz wyczuć groteski w filmie nie znaczy, że film jest słaby. Może z ciebie po prostu słaby widz, który nie do końca rozumie co ogląda? ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones