PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707286}

Co robimy w ukryciu

What We Do in the Shadows
7,2 80 488
ocen
7,2 10 1 80488
7,5 38
ocen krytyków
Co robimy w ukryciu
powrót do forum filmu Co robimy w ukryciu

Ja chcę więcej!!! Mel Brooks byłby zachwycony. Nowa Zelandia RULEZ.

ocenił(a) film na 8
Luke_Plissken

Dzisiaj obejrzałam oba i jestem zachwycona :) Oby więcej takich filmów z tego pięknego kraju.

ocenił(a) film na 8
Luke_Plissken

"Housebound" widziałem i był spoko, choć nie uważam go za wielkie objawienie. "Co robimy..." oglądam za chwilę. Od siebie mogę polecić "Suburban Gothic", chociaż jest amerykańskim, nie nowozelandzkim filmem. Reżyserem jest Richard Bates Jr. ("Excision").

ocenił(a) film na 6
Luke_Plissken

Housebound zdecydowanie lepszy.

ocenił(a) film na 4
wmbco

popieram, przynajmniej coś się działo i były zwroty akcji z ciekawym rozwinięciem a tu, 30 min juz dwie przerwy musiałem zrobić. Zapowiada się, ze cały film będzie taki sam, wygłupy na temat wampirów.

ocenił(a) film na 8
Luke_Plissken

Faktycznie obydwa w podobnych klimatach, produkcje Nowej Zelandii mają potencjał, czekam na więcej ;)

Luke_Plissken

Oba w podobnym klimacie, oba przezabawne! Zdecydowanie mój rodzaj humoru :).

Luke_Plissken

No to polecam Deathgasm i Turbo Kid. Oba z Nowej Zelandii, oba (wzorowane na) kino klasy B, ale przynajmniej dla mnie to wysoka półka. W obu przypadkach również muzyka nadaje odpowiedniego klimatu. Widać, że Nowa Zelandia potrafi podejść do wyeksploatowanych tematów w nieco inny, ciekawy sposób.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones