PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=437558}

Co się zdarzyło w Las Vegas

What Happens in Vegas
6,7 93 501
ocen
6,7 10 1 93501
5,9 7
ocen krytyków
Co się zdarzyło w Las Vegas
powrót do forum filmu Co się zdarzyło w Las Vegas

Osobno ta dwójka jakoś nigdy mnie na ekranie nie zachwyciła, ale tutaj razem tworzą tak rewelacyjny duet, że nie mogłam oderwać od nich wzroku. I nie wiem, czy to kwestia dobrego zgrania się na planie i zwyczajnego polubienia się, ale trudno oprzeć się wrażeniu, że świetnie się razem bawili. Chyba to właśnie sprawia, że mimo, że film jest dość przewidywalny i raczej odmóżdżający, to łatwo ulec magii atmosfery, jaką ci dwoje stworzyli.
Scena z ceremonii zaślubin to masakra - nieważne, ile razy bym ją oglądała, śmieję się do łez. Warto obejrzeć ten film choćby jedynie dla tego momentu - Joy usiłująca nadążyć za pastorem i te jej rzeczowe ucinające "I do, I take him!", do tego ta 2-ka na drugim planie:D Obejrzałam właśnie pełną wersję tej sceny na yt:

https://www.youtube.com/watch?v=jjFJ20qfi2Q

I teraz serio zastanawiam się, czy grali, czy faktycznie byli pijani. O ile Ashtonowi mogłabym jeszcze przypisać grę, to błędny wzrok Cameron silący się na skupienie, zbyt rozluźniona szczęka wywołująca dziwne tiki i obłąkany śmiech wyglądają dla mnie zbyt autentycznie. I jeszcze ten moment kiedy Ashton zderza się z kamerą. Nie żebym uznawała tych dwoje za kompletne beztalencia, ale nie sądziłam, że mogą być tak dobrzy (zwłaszcza Diaz). Wbrew pozorom wiarygodne zagranie pijanego nie jest takie łatwe. No i sam fakt, że scenę tak drastycznie skrócili... może właśnie dlatego? Ma ktoś jakieś info?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones