PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=437558}

Co się zdarzyło w Las Vegas

What Happens in Vegas
6,7 93 518
ocen
6,7 10 1 93518
5,9 7
ocen krytyków
Co się zdarzyło w Las Vegas
powrót do forum filmu Co się zdarzyło w Las Vegas

polecam

ocenił(a) film na 8

cala sala kinowa (oczywiscie nie byla pelna:P) pekala ze smiechu i wlasnie w takim swietnym wesolym nastroju wplatany zostal watek milosny a co to byla za milosc a taka ze toksyczna co by bylo smiesznie i smiesznie bylo i to jak:)

ocenił(a) film na 8
tttomekkk

zdecydowanie sie zgadzam.Byłam wczoraj i pod koniec płakałam ze śmiechu.Film naprawde godny polecenia.swietny.Duża dawka humoru.Świetne zestawienie głównych bohaterów.Śmieszne dialogi i sytuacje:)super.

ocenił(a) film na 7
klaczek89

moja mame zaciagnelam do kina na sile bo ona ogolnie nienawidzi komedi romantycznych i malo co ja
smieszy, na tym filmie smiala sie cale 3 razy. jak dla mnie jest to rekomendacja zeby film polecic :P

ocenił(a) film na 9
uesgirl17

Ja już byłem 2 razy i bawiłem sie jeszcze lepiej niż za pierwszym razem :P

tttomekkk

A mnie w ogóle ten film nie rozśmieszył, ani razu się nie uśmiechnęłam :-)

ocenił(a) film na 9
Scarlett_Angel

No to współczuję...

Kristofer

"No to współczuję..." idąc twoim tokiem myślenia, musiałabyś współczuć całej sali kinowej, która mało się śmiała.

ocenił(a) film na 9
Scarlett_Angel

No to współczuję całej sali kinowej. Ja jak byłem na seansie to sala była w połowie zapełniona i prawie wszyscy sie śmiali. Jeśli takie komedie nie rozśmieszają, to tylko trzeba wam współczuć...

ocenił(a) film na 1
Kristofer

Jeśli ta skisła pulpa was rozśmiesza to, no cóż, trudno, pewnie rozśmiesza was też Lejdis. Nic na to nie poradzę. Już się przyzwyczaiłem do tego typu pseudo-komedii na wczesno-gimnazjalnym poziomie.
Barejo wróć!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones