PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=859947}

Co widać i słychać

Things Heard & Seen
5,1 16 890
ocen
5,1 10 1 16890
Co widać i słychać
powrót do forum filmu Co widać i słychać

Nie czytałem książki na podstawie której powstał ten dość nieudany film. Możliwe, że tam się kryje coś więcej, niż pokazano nam na ekranie. Mimo dobrych chęci i zdolnych aktorów, wyszły bowiem jakieś popłuczyny po „Lśnieniu” skrzyżowane z kolejną i chyba wtórną opowieścią o duchach straszących w wielkim domu.
Swoją drogą - czemu te rzeczy zawsze dzieją się w wielkich domach? Niech ktoś kiedyś nakręci straszaka w bloku z wielkiej płyty. I czemu to zawsze jest to rodzina z małą córką? Zróbcie film o dwóch lesbijkach z kotem! Albo parze hetero z psem. Powtarzalność tego schematu boli.

ocenił(a) film na 5
Mehoweck

Mnie ten film się baaardzo kojarzył z ,,Co kryje prawda'' z 2000 r. Może ktoś się troszkę zasugerował? (czy to autor książki czy scenariusza). Z tym, że film z Harrisonem Fordem podobał mi się o wiele lepiej.

ocenił(a) film na 5
Mehoweck

Bardzo polecam "Domofon" Zygmunta Miłoszewskiego. Nie film wprawdzie i lesbijek też chyba nie ma, ale jest za to bardzo dużo klimatu warszawskiego blokowiska i bardzo mało klisz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones