PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498813}

Co wiesz o Elly?

Darbareye Elly
7,4 7 342
oceny
7,4 10 1 7342
7,6 15
ocen krytyków
Co wiesz o Elly
powrót do forum filmu Co wiesz o Elly?

Znów strescili w opisie 90% filmu.

Ale masakra. Co za młoty to piszą............

efc_2

Nie tylko streścili, ale i też podali rozwiązanie całej zagadki, która napędzała film. Porażka. Szkoda, że te opisy tworzą zwykli użytkownicy Filmwebu i każdy może wywinąć taki numer.

Budziol

po 1sze- opis jest niezgodny, po 2gie- jak to podali rozwiazanie zagadki? co przez to rozumiesz?

Gryzio

"W torebce Elly odnajdują dane jej narzeczonego. Gdy przyjeżdża do nich okazuje się, że chłopak nie jest zainteresowany odszukaniem żywej narzeczonej, bo bardziej istotne jest dla niego to, czy nie "zhańbiła się" podczas wyjazdu."
O tym, że to nie brat, a narzeczony dowiadujemy się prawie pod koniec i ma to być zaskoczenie. A to, że właściwie on nie jest zainteresowany jest głównym zaskoczeniem i momentem kulminacyjnym. Film jest zbudowany na zasadzie, że nic do końca nie jest pewne i nie wiemy wszystkiego o wszystkich.

ocenił(a) film na 7
Budziol

He, no tak...najlepiej to nie zaglądać na filmwebba przed seansem w ogóle.
Ja to wręcz miałem taka sytuacje, że nie wiedząc kompletnie nic o filmie zacząłem go oglądać i przez moment wydawało mi się że będzie to horror:) Początek jak na mój gust w takiej konwencji jest trochę przedstawiony:). Nie muszę chyba pisać, że jako fan tego gatunku byłem bardzo podekscytowany biorąc pod uwagę że nigdy nie widziałem żadnego w takiej "egzotycznej" scenerii (a przy okazji czy ktoś mógłby polecić dobry irański horror, bądź inny arabski lub choć indyjski?:)
Oczywiście rozczarowałem się, choć nie na długo bo reżyser zafundował nam prostą historyjkę lecz taką w której po mistrzowsku buduje napięcie i niepewność przed kolejnymi wydarzeniami na ekranie. Jak dla mnie to było dość niezwykłe przeżycie, że tak niewielkimi środkami coś potrafiło mnie aż tak zaciekawić.

ocenił(a) film na 8
efc_2

Dlatego ja opisów nie czytam.Dziękuje.

ocenił(a) film na 9
ventriloquist

Może oglądałeś tylko pierwszy kwadrans film, to wtedy te 90% były by trafne. Ten film się nie da streścić. Elaborat na sto stron nie opisze tego filmu. Twoja dziewięćdziesiątka jest moim jednym procentem, bo to nie jest kryminał gdzie najważniejsze "kto zabił?" tylko dramat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones