PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498813}

Co wiesz o Elly?

Darbareye Elly
7,4 7 341
ocen
7,4 10 1 7341
7,6 15
ocen krytyków
Co wiesz o Elly
powrót do forum filmu Co wiesz o Elly?

Oprócz tego, że dzięki temu filmowi mogłam przyjrzeć się innej kulturze, to w ogólnym zarysie nie podobał mi się. Po prostu dość nudny i nic się w nim nie wydarzyło. Nie zaskoczył, nie trzymał w napięciu.

użytkownik usunięty
ewiczkaa

Dla mnie był trochę męczący, najbardziej przeszkadzało mi kręcenie z ręki (bo tak się chyba nazywa takie chwiejne ruchy kamery). Generalnie uważam się za bardzo cierpliwą i często w zainteresowaniem oglądam filmy, do końca których reszta domowników nie może dotrwać, a ten był jednak w moim odczuciu momentami zbyt przedłużany, jakby tylko po to, żeby wyglądało bardziej ambitnie. Sam pomysł, historia, przedstawione problemy są ciekawe, ale nie miałabym ochoty w tej formie oglądać ich po raz drugi.

użytkownik usunięty

Oczywiście "z zainteresowaniem", a nie "w". Niby jest opcja "edytuj", a klikam i strona nie reaguje.

ocenił(a) film na 7

Dla mnie film jest dobry. Sposób kręcenia "z ręki" świetny, dodaje realizmu i wprowadza trochę więcej dramaturgii w wątki. + Za grę aktorską. 7/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones