PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4622}

Co?

Che?
5,3 1 373
oceny
5,3 10 1 1373
4,7 3
oceny krytyków
Co
powrót do forum filmu Co?

Jak odczytujecie te powtórzenia a'la deja vu, których doświadcza bohaterka? Czy to było uknute działanie mieszkańców domu, czy psycha dziewczyny robi jej psikusa?

ocenił(a) film na 5
robzuch

Chyba ani to, ani to ;) Dla mnie sprawa jest dużo prostsza, jak przystało na komedię - w ten sposób Nancy potwierdza tylko, że jest mało rozgarniętą, stereotypową blondynką ;d Ludzie w willi żyją każdego dnia podobnie, robią podobne rzeczy, a ona próbuje dopisać do tego jakieś "głębokie" znaczenie. Jak przystało na "poetkę" ;) Jej płytki portret został zresztą dobrze narysowany - zwróć uwagę, że na początku filmu dziewczyna ledwo ucieka przed gwałtem, co jednak niczego jej nie uświadamia. Jest ciągle tak samo naiwna i prostoduszna. Zacytuję fragment świetnej sceny między nią a zakochanym w niej młodzianem (w nocy na balkonie):

"- Nic nie przeczuwałaś, nie domyślałaś się, nie czułaś?
- A co miałam czuć?
- Delikatności! Imieniem twym kobieta! "

Niestety, z kilku powodów film nie jest zbyt udany. Ale kilka scen udanych. 5/10
Pozdrowienia.

ADlewski

Też tak to odebrałam. Pomysł wydał mi się fajny, morał też super, ale to wszystko było takie średnie. Czegoś zabrakło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones