PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650340}
7,1 927
ocen
7,1 10 1 927
Cocktail
powrót do forum filmu Cocktail

Film nie jest zły aczkolwiek nie wiem jakim sposobem główny bohater zakochał się w Meerze
(Diana Penty) skoro ta była ciągle taka ponura,. Moim zdaniem Diana Penty nie zdała egzaminu i
nie zasługuje na statuetkę za najlepszy debiut( ale to takie moje skromne zdanie). Natomiast
Deepika - bardzo żywa , idealnie przekazała cały dramat bohaterki granej przez nią.Film z
morałem i bardzo, bardzo zachodni.

ocenił(a) film na 7
Deloranda

Zgadzam się, film ogólnie rzecz biorąc fajny, ale troszkę się rozczarowałam bo oczekiwałam jednak czegoś lepszego:) Ale przyjemnie się oglądało mimo, że nie podobało mi się jak Saif zakochał się w Meerze, trochę to naciągane było:D I fakt Diana Penty taka nijaka, za to Deepiką jestem zachwycona:D

Nerisaga

Dla mnie film był 'za bardzo zachodni'. Również uważam, że Diana Penty się nie spisała w roli. Za to krajobrazy piękne (Capetown).

ocenił(a) film na 7
_Summer_

Film super do momentu kiedy zdałam sobie sprawę, że Gautam będzie z Meerą, a nie Veronicą. Strasznie naciągane. Za to Deepika w roli spisała się idealnie. Diana Penty zachowywała się dość sztucznie może dlatego nie przekonała mnie jej postać.

ocenił(a) film na 6
Maddie_filmweb

Film całkiem niezły, choć uważam, że pierwsza część zdecydowanie przewyższa drugą. W pierwszej było więcej humoru i widz oczekiwał, co będzie dalej, no a druga to takie mamranie i dążenie do wiadomego już finału... Uważam, że Deepika spisała się znakomicie, Diana wypadła przy niej bardzo blado i drętwo. Z Saifem bywało różnie, ale na pewno wyszła mu scena na mostku. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones