PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772589}
5,7 2 140
ocen
5,7 10 1 2140
Cold Skin
powrót do forum filmu Cold Skin

Historia oparta na faktach, ale przerobiona na film Sci-fi, może być ciekawie...

użytkownik usunięty
0058yrrab

Jakby kogoś interesowało, to film jest dostępny na BluRay w zatoce piratów.

lata juz na torrkach pl

przepraszam bardzo ale o akich ty faktach wspominasz ?

użytkownik usunięty
parszywykutafon

Torrenty. Ni mniej ni więcej.

ocenił(a) film na 7
parszywykutafon

Film jest oparty na prawdziwej historii w której nie odnaleziono trzy, albo czteroosobowej załogi latarni morskiej po kilku miesiącach odosobnienia. Dziennik w którym wszystko notowali nagle się urwał. Nie było ciał, ani śladów żadnego wypadku. Przeprowadzono śledztwo, policja nie doszła jak zginęli. Tutaj mocno przerobili fabułę. Ale jedną z teorii (poza tym, że wszyscy na raz wpadli do wody i utonęli co jest naciągane) było, że zabiło ich jakieś nieznane zwierze. Oglądałem o tym film dokumentalny.

Barry_Ultimate

pamiętasz tytuł tego filmu dokumentalnego? chętnie bym obejrzała, zaciekawiłeś mnie.

0058yrrab

skąd informacja, że historia została zainspirowana faktami?

ocenił(a) film na 6
roksana_goly

tak było nie zmyślam

Blaskun

Ponoć najświętsza Maryjka zawsze dziewica maczała w tym palce.

ocenił(a) film na 7
roksana_goly

Film jest oparty na prawdziwej historii w której nie odnaleziono trzy, albo czteroosobowej załogi latarni morskiej po kilku miesiącach odosobnienia. Dziennik w którym wszystko notowali nagle się urwał. Nie było ciał, ani śladów żadnego wypadku. Przeprowadzono śledztwo, policja nie doszła jak zginęli. Tutaj mocno przerobili fabułę. Ale jedną z teorii (poza tym, że wszyscy na raz wpadli do wody i utonęli co jest naciągane) było, że zabiło ich jakieś nieznane zwierze. Oglądałem o tym film dokumentalny.

ocenił(a) film na 7
0058yrrab

Na podstawie książki Albert Sánchez Piñol

ocenił(a) film na 3
0058yrrab

Tak na faktach!!!! Wszystko to co w tym filmie się wydarzyło....!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones